Kulislerde şimdi bu konuşuluyor! Ali İnci...

Hendek'te usulsüz imar değişikliği ve araç satışlarla ilgili hazırlanan iddianame kapsamında 17 Mart‘ta hâkim karşısına çıkacak eski Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'ye Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeni görev verildi. 

Kulislerde şimdi bu konuşuluyor! Ali İnci...

sakaryayenihaber.com - Mehmet KAVİS'in haberi

Geçtiğimiz günlerde eski AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki tarafından Ankara'ya çağırılmıştı. Yapılan görüşmeler sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İnci'ye Yerel Yönetimler Başkanlığı'nda görev verildiği belirtildi. Konu ile ilgili görüşünü beyan eden İnci, görevinin en kısa zamanda belli olacağını söylemişti. 

İnci' ye verilen görev ile ilgili AK Parti Hendek İlçe Başkanlığı haricinde başta Özhaseki olmak üzere Sakaryalı Milletvekilleri, İl Başkanlığı ve Genel Merkez tarafından herhangi bir açıklamanın yapılmaması akıllara soru işaretini getirdi.

İnci'nin göreviyle ilgili resmi açıklamanın ne zaman yapılacağı ise merak konusu oldu. Hal böyleyken mahkeme öncesi yapılan haberlerin yargıyı baskı altına almak ya da atama sürecini hızlandırmak için yapıldığı kulislerde konuşuluyor.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 14:59
banner3
YORUM EKLE