Kurtuluş’tan İyi Parti’ye: “Vatandaşla buluşun”

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, İyi Parti’nin hedefindeki Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya sahip çıkarak, İyi Partilileri hizmetlerin karşılığını görebilmeleri için vatandaşla buluşmaya davet etti 

Kurtuluş’tan İyi Parti’ye: “Vatandaşla buluşun”

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı’nın, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya yönelik açıklamalarına yanıt verdi. Başkan Işıksu’nun 15 aylık başkanlık sürecinde vatandaşı memnun eden uygulamaları hayata geçirdiğini söyleyen Kurtuluş, “6 Temmuz Pazartesi günü Adapazarı Belediyemizin meclis toplantısında yaşanan diyalogların İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı tarafından talihsiz bir şekilde çarpıtıldığını görmek bizleri hiç şaşırtmamıştır” dedi.
“DOKUMACI’NIN SÖZÜ ÜZÜNTÜ VERİCİ”
Başkan Dokumacı’nın, “18 yıllık tek kale maç bitmiştir” sözlerini demokrasi ve millet iradesi açısından üzüntü verici bulduğunu vurgulayan Kurtuluş, “Adapazarı’mızı bugünün ve yarının örnek şehri hüviyetine kavuşturacak yeni bir değişim ve dönüşüm döneminin içindeyiz. Göreve geldiği ilk günden itibaren gecesini gündüzüne katarak Adapazarı’mıza hizmet etmek için olağanüstü gayret sarf eden Belediye Başkanımız Sn. Mutlu Işıksu’ya yönelik ithamların altı boş, yapıcılıktan uzak bir muhalefet değeri taşıdığını ifade ediyoruz. Sn. Işıksu’nun 1,5 senede ortaya koyduğu hizmet anlayışının Adapazarı’mızda nasıl makes bulduğunu anlamaları için kendilerini de vatandaşlarımızla “gerçekten” buluşmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu. 
“YAPICI MUHALEFETE HASRETİZ”
Vaat edilen tüm projelerle birlikte, bir çocuğun kalbinde yeşeren ümit olmayı hizmetlerin en şereflisi sayan bir anlayışla hareket etmekten onur duyduklarını da söyleyen Başkan Kurtuluş, “Muhalefetin güzel şeyler yaptırabilme gücünün farkında olması da bizleri sevindiren bir gelişme olmuştur. AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak bizler, güzel ve yapıcı muhalefete hasret kaldığımız yılların yakın olduğuna inanmayı canı gönülden istiyoruz. Görülen o ki, milletimizin teveccühünü “tek kale maç yapmak” olarak lanse eden anlayış bu tavsiye ve teşviklerden nasiplenememiştir. “Artık biz varız” diyenlerin konumlandığı anlayış bizi hayal kırıklığına uğratmıştır” dedi. 
“SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ”
Milletin hakkını iyi bilen ve emanetini en güzel şekilde taşıyan AK kadrolar olarak sorumluluğun bilincinde olduklarını ve kendilerine çok iş düştüğünün farkında olduklarını vurgulayan Kurtuluş, “Bu nedenle daha fazla çalışacağız, dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Başarımızı çekemeyen, gölgelemek isteyenlere kulak asmadan, zamanımızı daha nitelikli diyalog ve işlere ayırarak, huzur ve güven iklimi içerisinde, bugüne kadar olduğu gibi gece gündüz çalışarak, sorumluluğumuzu yerine getirmeye, Adapazarı’mızı milletimizle birlikte çok severek, milletimizden aldığımız güçle çok çalışarak o inanmak istemedikleri projelerin daha fazlasını hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Şevval Geçin

banner3
YORUM EKLE