MAHİR ÜNAL: BİZ KENDİMİZE GÜVENECEĞİZ

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, dün parti binasında yaptığı basın toplantısında ülkemizin düşmanlarının Türkiye’nin özgüvenine saldırdığını vurgulayarak, “Biz kendimize, ülkemize ve potansiyelimize güveneceğiz” dedi

MAHİR ÜNAL: BİZ KENDİMİZE GÜVENECEĞİZ

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, dün partisinin Adapazarı İlçe Gençlik Kongresi’ne katılmak için ilimize geldi. Ünal ilk olarak parti teşkilatını ziyaret etti.  Ünal partililere yaptığı konuşmada, “Gittiğimiz her ilde ülkesine sevdalı AK Kadroluları gördükçe özgüvenimiz ve motivasyonumuz artıyor. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi her şey hayal kurmakla başlıyor. Bizler ortak hayalleri ve Türkiye sevdası olan insanlarız” dedi.
DEVLETİN İÇİNDEKİ ŞEYTAN
15 yıldan beri Türkiye’nin sorunlarını çözdüğünü ifade eden Ünal, “15 Temmuz’daki devletin içindeki şeytanı devlet, millet elbirliğiyle çıkardı. 40 yıllık şeytani, dini grup görünümlü yapıyı püskürttü. Devletin içindeki kanser hücresi gibi çıkardık. Her geçen gün biraz daha Türkiye iyiye gidiyor” dedi. Türkiye’nin istihbaratını ve sınır güvenliğini kendisinin sağladığını dile getiren Ünal, “Bugün sınır güvenliğimizi kendimiz sağlıyoruz” dedi.
15 TEMMUZ DESTANI
Ülkemizin düşmanlarının Türkiye’nin özgüvenine saldırdığını vurgulayan Ünal, “15 Temmuz Destanı’nı gerçekleştirenleri itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Efendim kontrollü darbe ve tiyatro gibi ifadeleri içerde de birileri tarafından kullanılıyor. Bunun karşılığında biz kendimize, ülkemize ve potansiyelimize güveneceğiz. Adımızdan emin olduğumuz gibi 2023 hedeflerine ulaşacağımızdan emin olacağız. Türkiye’nin çevresi ateş çevresi. 4 farklı terör örgütüyle çarpışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER