MEHMET İSPİROĞLU: İŞLERİNE GELMİYOR

Yuvalıdere Mahallesi’ni ziyaret eden BBP adayı Mehmet İspiroğlu, “Bizim için çaldılar, yediler diyorlar. İşlerine böyle geliyor” dedi.

MEHMET İSPİROĞLU: İŞLERİNE GELMİYOR
banner24

Seçim çalışmaları kapsamında Karasu Yuvalıdere Mahallesi’nde gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmasına, Yuvalıdere Mahallesi temsilcisi belediye meclis üyesi adayı Mustafa Dalka’nın, mahallenin her sorunu ve her eksiğiyle ilgilenerek kendilerine ilettiğini ifade ederek başlayan BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Hiçbir adayı karalamadan ve hiçbir partiyi kötülemeden kendi projelerini ve hizmetlerini anlatarak oylara talip oluyorum” dedi.  İspiroğlu, “Yuvalıdere, bizden ne istediyse verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Mahalle sakinlerinin ortak ihtiyacını karşılayacak ne varsa meclis üyesi adayımız Mustafa Dalka bizden istedi. Biz de mahalle halkına feda olsun diyerek taleplerini geri çevirmedik. Camiye, spor kulübüne ve Yuvalıdere’ye verdiğimiz her şey helal olsun” ifadelerini kullandı.
46 MİLYONA AÇIKLIK
İktidar partisi adayının, kendisine her fırsatta 46 milyon mevzusundan vurduğunu ve bu tutumu da mesnetsiz olarak değerlendirdiğini dile getiren Mehmet İspiroğlu, “Tutturmuşlar bir 46 milyon türküsü. Her yerde kendileri çalıp, kendileri söylüyor, kendileri dinliyorlar. Bakın, bu 46 milyon lira, ilk önce 100 milyon lira olarak meclise sunuldu, sonradan 46’ya indi. Bu paranın 46 kuruşu dahi Karasu’ya gelmedi. İller Bankası, hizmeti görmeden ücretini ödemez. Resmi kurumlarda çalışanlar bunu bilir. Onlar da biliyor ama ‘Çaldılar, yediler’ diyorlar, demek de işlerine geliyor. 35 yıldır bu halkın, garibanın parasını ne çaldım, ne de yedim. Biz zamanında Paralı’da 1 metre karda elektrik direği dikip elektrik vermeye çalışırken onlar sıcak yataklarında mışıl mışıl uyuyordu. O zaman çalmamışız, şimdi mi çalacağız?” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21