MHP Adapazarı'ndan Eren Bülbül göndermesi! 

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, henüz 15 yaşındaykan 3 yıl önce Trabzon'da Şehit edilen Eren Bülbül ile ilgili açıklama yaptı 

MHP Adapazarı'ndan Eren Bülbül göndermesi! 

Trabzonlu Eren Bülbül, 11 Ağustos 2017'de köyünde gördüğü ve güvenlik güçlerine haber verdiği PKK'lı teröristlerce Şehit edilmişti. 
15 yaşında Şehit olan Bülbül'ün 24 Haziran 2017'de sosyal medya hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımı bu yıl da oldukça gündem oldu. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak da, bu paylaşımın yıl dönümünde dikkat çeken bir açıklama yaptı. 

Mesajda Eren Bübül’ün sonsuza kadar unutulmayacağını ifade eden ilçe başkanı Oturak, Eren’in katillerinin cenazesine giden HDP’li vekillere sahip çıkan başta CHP olmak üzere tüm partilere sitem etti. 

Açıklama şöyle;

Eren Bülbül...
Köyünde gördüğü teröristlerin yerini Mehmetçiğe gösterirken, hain kurşunların hedefi olup sonsuzluk tepesinde yerini alan güzel kardeşimiz. 

Seni minnetle anarken, seni şehit eden töreristlerin cenazesine giden HDP milletvekillerinin, vekilliklerinin düşürülmesine yapılan hukuksuzluktur diyerek karşı çıkanları da, aynı zillet çukurunun ihanet oyuklarına yerleştirdik bunu bilesin.

Ve emin ol ki, senin isminde birleşen isimsiz milyonlarca kahraman, senin yaptığını yapmak için memleketin her yerinde her daim nöbetteler.

Rahat uyu.
Ruhun şad olsun!

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER