MHP Adapazarı'ndan ilk ziyaret Ülkü Ocakları'na 

Kongrede yeniden MHP İlçe Başkanlığına seçilen Halil Hakan Oturak, ilk ziyaretini Sakarya Ülkü Ocakları'na yaptı 

MHP Adapazarı'ndan ilk ziyaret Ülkü Ocakları'na 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe teşkilatı yapılan 13. Olağan Kongre sonrasında ilk resmi ziyaretini Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Sakarya İl Başkanlığı’na gerçekleştirdi.


Ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu: “Ülkü Ocakları’nın her daim milletine hizmet etmek şuurunu taşıyan gençler yetiştirmek olduğunu, bunun için gece uyumadan gündüz yorulmadan faaliyetlerini yürüttüklerini” söyledi.

MHP Adapazarı ilçe başkanı Halil Hakan Oturak ise “Sakarya Ülkü Ocakları’nda yetişmiş bir dava arkadaşınız olarak, Türk gençlerinin ruhuna varlık sebeplerini işleyen bu kutlu ocağın her faaliyetinde yanındayız” dedi. 

Başkan Oturak, Ocak Başkanı Sofuoğlu'na MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin üzerinde “Yeri gelirse karıncayı dahi incitmeyecek yumuşak bir yüreğe, yeri gelirse de dünyaya meydan okuyacak çevik ve çelik bir iradeye sahip olmak lazımdır. İşte Ülkücü Türk Gençliği budur” ifadelerinin yazılı olduğu bir portresini hediye etti. 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER