MHP Adapazarı'ndan Ünal Karaman'a destek!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, Trabzonspor'un yollarını ayırdığı teknik direktör Ünal Karaman'a destek açıklaması yaptı 

MHP Adapazarı'ndan Ünal Karaman'a destek!

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman ve başkan Ahmet Ağaoğlu ile yaşanan sorunlar sonrası ünlü teknik adamın görevden ayrılması ile Türkiye’nin bir çok yerinden Ünal Karaman’a destek yağdı.

 Bu desteklerden biri de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı ilçe Başkanı Halil Hakan Oturak'dan geldi.
Oturak, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: "Bu güzel insan sadece bir futbol adamı değildir. Adeta milli bir münevverdir. Maç sonrası muhabirin: ''Memleketinizde kazandınız hocam '' şeklindeki ifadesine, “TÜRKİYE'NİN HER YERİ BİZİM MEMLEKETİMİZ KARDEŞİM'' diyerek verdiği cevapla memleketçiliğin bir kalemde üzerini çizmiş, gerçek bir vatanseverdir. Trabzonspor belki şampiyon olamayabilirdi ancak herkesin ikinci takımı olabilirdi. Umarım Trabzon halkı başkanı yollayıp bu milli kahramanı geri getirir."

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
A .Özcan.
A .Özcan. - 1 hafta Önce

Bu adam tam bir geri zekalı.Ünal Karamanın Trabzonsporda kalmasını belirleyen,MHP ye olan yakinlığımı yoksa spordaki başarısımı.Çok istiyorsan alırsın kendi takımına.Zaten Trabzonda çok bile kaldı..

SIRADAKİ HABER