MHP Akyazı'dan seri ziyaretler...

MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli beraberinde Belediye Meclis Üyesi Ergün Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Akar ile birlikte SEDAŞ, SASKİ ve Muhtarlar Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Akyazı'dan seri ziyaretler...


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli ve beraberindeki heyet;  SEDAŞ Akyazı Müdürü Ömer Kural, SASKİ Akyazı Müdürü Ömer Faruk Duman ve Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş’a ziyarette bulundu. Ziyaretleri değerlendiren Başkan Dertli., "Ziyarette yetkililerden çalışmalarına ilişkin bilgiler aldık ve bizden taleplerinin olup olmadığını sorduk ve talepleri olması halinde kendilerine her konuda destek vereceğimizi ve yardımcı olacağımızı söyledik. Muhtarlar Derneğine yaptığımız ziyarette de Başkandan ve o anda Dernekte bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Muhtarlarımızdan da sorunlarını dinledik ve kendilerine yardımcı olacağımızı ifade ettik. Bu ziyaret sırasında İlçemiz Belediye Başkanı tarafından bir müddet önce gerçekleştirilen ve Kuzuluk Termal Otelde yapılan Mahalle Muhtarları toplantısına davet edilmediğimiz için katılamadığımızı belirttik ve Cumhur İttifakının diğer ortağı AK Parti İlçe Başkanının katıldığı o toplantıda bizim de bulunmamız ve Muhtarlarımızın sorunlarını bizzat birinci ağızlarından dinlememiz gerekirdi ama maalesef davet edilmediğimiz için o toplantıya katılamadığımızı hem Muhtarlar Derneği Başkanımıza hem de Yönetim Kurul üyesi olan Mahalle Muhtarlarımıza aktardık" dedi. 
SASKİ, SEDAŞ yöneticileri ile Muhtarlar Derneği Başkanı da "MHP İlçe Başkanı ve beraberindekilerin Kurumlarına ve Derneklerine yaptığı ziyaretten memnunluk duyduklarını belirttiler ve fikir alışverişinde bulunduk" dediler. 


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER