MHP Akyazı mahalleleri geziyor

Akyazı’nın Osmanbey Mahallesi sakinleri mahallelerinin yumak haline gelmiş sorunları bulunduğunu seçimlerde verilen sözlerin yerine getirmesini beklediklerini söylediler.

MHP Akyazı mahalleleri geziyor

MHP Akyazı ilçe teşkilatının belediye meclis üyeleri ile birlikte başlattıkları mahalle gezileri sırasında Osmanbey Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. MHP teşkilatının Başkan Ali Dertli başkanlığında yaptıkları ziyaret sırasında yapılan sohbetti, Mahalle Muhtarı  İsmail Çalan ve bazı köy sakinleri Ana yoldan mahalleye giriş yolu üzerinde bir kavşak yapılması, genişletilen yolların eksik kalan asfaltının tamamlanması ve yolun en azından bir tarafına yayalar için bir tretuvar yapılması istendi. Spor ile ilgili taleplerini de dile getiren mahalle sakinleri futbol sahalarının ışıklandırılması, soyunma odalarının ve lavaboların onarılmasını da talep etti. Mahallede sık sık taşkınların yaşandığı belirtene ziyarette künklüren ve köprü altlarının da  temizlenmesi istedi. 
‘ORTAĞIMIZA İLETECEĞİZ’
MHP’liler Osmanbey mahallesi Okul bahçesindeki zeminini düzeltilmesi ve bozulan aletlerin yenilenmesi isi gereken desteği vereceklerini ve ilgili makamlara ileteceklerini vurguladılar. MHP  yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri Ergün Öztürk, Furkan Çalıroğlu ve Ahmet çetin’in katıldığı oldukça samimi geçen sohbet toplantısın da konuşan MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ziyaretlerinin siyasi bir ziyaret olmadığını belirterek hedeflerinin har hafta bir mahalle olmak üzere 73 mahalleyi dolaşarak sorunlarını not alarak iletmek olduğunu ifade etti.  MHP heyeti mahallenin 5 kahvesini de dolaşarak buradaki vatandaşlarla sohbet etme imkanı buldu ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER