MHP İl Yönetimi'nden SESOB'a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Hasan Alişan’ı ziyaret etti.

MHP İl Yönetimi'nden SESOB'a ziyaret

Bülbül, ziyarette yaptığı konuşmada, birliğin yürüttüğü projeleri takip ettiklerini söyledi.

"Sakaryalı esnaf ve sanatkar için verdiğiniz uğraş takdire şayandır" diyen Bülbül, "Eğitime verdiğiniz önem esnaf ve sanatkara yeni bir soluk katacak ve uzun yıllar mesleklerini icra etme şansı verecektir. İlimiz ve memleketimiz için yarar sağlayacak her projeye destek olmaya devam edeceğiz. Esnaf ve sanatkarımız ilimiz ve ülke ekonomimizin yapı taşını oluşturmaktadır. Onlar güçlü ise ülkemiz de güçlüdür. Çalışmalarınızı takdir ediyor ve başarınızın devamını diliyorum. Bu manada yeni hizmet ve eğitim binanızın da esnaf ve sanatkarımıza hayırlı olmasını dilerim" şeklinde konuştu.

Alişan ise esnaf ve sanatkarlar için verdikleri mücadelede çeşitli kesimlerden destek gördüklerini vurguladı.

Verilen desteğin kendilerini iyi olmaya yönelttiğini dile getiren Alişan, "Verdiğimiz mücadelenin boş olmadığını biliyoruz. Esnaf ve sanatkarımız daha iyi hizmeti hak ediyor. Bu yüzden yeni hizmet ve eğitim binamızda onlar için en iyi olanı yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretinizden ve desteklerinizden ötürü sizlere teşekkür ederim" ifadesini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER