MHP'li başkandan maske denetimi çağrısı

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, vatandaşları maske ve sosyal mesafe tedbirlerine uymaya, yetkilileri de gerekli denetimleri yapmaya davet etti 

MHP'li başkandan maske denetimi çağrısı

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, sosyal mesafe kuralına uyum ve maske kullanımının eksikliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Oturak, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; sokağa çıkma yasakları kalktığından beri vatandaşlarda tedbirlerin uygulanmasına yönelik ciddi eksikler gözlemlediğini belirterek, kamu sağlığının korunması adına daha bilinçli ve duyarlı olunması gerektiğine dikkat çekerek vatandaşlara kendi sağlıkları ve toplum sağlığı açısından tedbirlere uyulması için çağrıda bulundu.

DENETİM ÇAĞRISI
Aynı zamanda cezai işlem ve denetim işini yapan yetkilileri göreve davet eden Oturak, günün belli saatlerinde yoğun olan işletmelerde tedbirsizlikler olduğunu belirterek şunları söyledi:

TEKRAR EVE HAPSETMEK İÇİN... 
"Adapazarı merkezi bilindiği üzere nüfusun ve işleyişin yoğun olduğu bir bölge. Günün belli saatlerinde belli noktalarda yapılacak kritik denetlemeler, şehir sakinlerinin gerekli ehemmiyeti göstermeleri için faydalı olacaktır. Yetkilileri göreve çağırıyorum. Kendisinin ve toplumun sağlığını düşünmeden hareket eden ve bu güzel günlerde bizleri tekrar eve hapsetmek için gayret gösteren kişilere müsaade etmesinler." 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER