MHP'li Bülbül: "Küçük düşüyorsunuz"

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu'na yüklendi 

MHP'li Bülbül: "Küçük düşüyorsunuz"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, İyi parti Parti Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nun açıklamasına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. 
Sosyal medya hesabı üzerinden İyi Partili Ağıralioğlu’na cevap veren MHP’li Bülbül, “Liderimizin, “Kimse Müslüman mahallesinde salyangoz satma küstahlığına heves etmemelidir" uyarısını eksik bularak tamamlamaya çalışırken, küçük düşüyorsunuz” dedi.  
“GERİSİ LAFÜGÜZAHTIR”
Bülbül yaptığı paylaşımda, “Liderimizin "Kimse Müslüman mahallesinde salyangoz satma küstahlığına heves etmemelidir" uyarısını eksik bularak tamamlamaya çalışırken, küçük düşüyorsunuz. Bu süreçte İlahi hükümlere saldıranları himaye eden CHP'nin yanlışını kapatmak telaşıyla Liderimize laf yetiştirmeye çalışmayın. Ayrıca; "Eksik tamamlarken" ifade edilen bütün hususlar Liderimizin "Salyangoz satmak" mecazının içinde zaten mevcuttur. İrfan sahibi Türk Milleti Liderimizin tek cümlesiyle meseleyi kavramıştır. Gerisi lafügüzahtır” ifadelerine yer verdi. Serkan OK

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert saka
Mert saka - 6 ay Önce

Levent bey daha düne kadar beraber il yönetimindeyken akapeye ve genel başkanına dümdüz gidiyordunuz ne oldu da bu kadar değiştiniz.dün dünde mi kaldı acaba?

SIRADAKİ HABER