MHP’de Söğütlü ve Ferizli kongreleri de tamam

MHP Söğütlü ve Ferizli İlçe Başkanlıklarında mevcut başkanlar tek aday olarak girdikleri seçimde güven tazeledi 

MHP’de Söğütlü ve Ferizli kongreleri de tamam

Kongre sürecine hafta sonu 4 merkez ilçeyle başlayan MHP İl Başkanlığı dün, Söğütlü ve Ferizli İlçe Başkanlığı’nın kongrelerini gerçekleştirdi. MHP kongrelerinde tek aday çıkartırken, birçok ilçede mevcut başkanlarla yola devam ediyor. Kongrelere; MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, MHP’de uzun yıllar siyaset yapmış partililer ve delegeler katıldı. 
SÖĞÜTLÜ VE FERİZLİ
MHP İl Başkanlığı dün Söğütlü ve Ferizli ilçe kongrelerini gerçekleştirerek başkanları belirledi. Söğütlü’de tek listeyle kongreye giren mevcut Başkan Naim Taşgın, geçerli oyların tamamını alarak başkan seçildi. Söğütlü ilçe kongresinin ardından partililer, Ferizli İlçe kongresine katılım sağladı. Ferizli İlçe Başkanlığı’nın kongresinde mevcut Başkan Veysel Dikbaş da geçerli oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi. 
‘İSTİKBAL İÇİN DİRLİK’
MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ve İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, kongrelerde birer konuşma gerçekleştirdi. MHP’li Bülbül, “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik" diyerek; Söğütlü ve Ferizli İlçe Kongrelerimizi gerçekleştirdik. Söğütlü İlçe Kongremizde seçilen Sayın Naim Taşgın ve Ferizli İlçe Kongremizde seçilen Sayın Veysel Dikbaş başkanlarımızı ile yeni Yönetim Kurullarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ferizli İlçe Kongremiz öncesi, Söğütlü hemşehrilerimizle bir araya gelerek sohbet etme imkanı bulduk. Akabinde İl Başkanımız Sayın Ahmet Ziya Akar, İlçe Başkanlarımız ve teşkilat yöneticilerimiz ile birlikte Söğütlü Belediye Başkanı Sayın Koray Oktay Özten'i ziyaret ettik. Sayın Belediye Başkanımıza ilçe kongremize katılımı ve misafirperverliği nedeniyle teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Serkan Ok 


 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER