MHP'Lİ LEVENT BÜLBÜL: DELEGELER KARAR VERECEK

Yargıtay’ın MHP'de olağanüstü kurultay kararını onaylamasının ardından, MHP il Başkanı Levent Bülbül, “Yapılacak genel kurulda, delegasyonun ülkücü irade ve terbiyeye uygun bir şekilde hareket ederek tercihlerini ortaya koyacaktır” dedi.

MHP'Lİ LEVENT BÜLBÜL: DELEGELER KARAR VERECEK

KURULTAY KARARI
MHP İl Başkanı Levent Bülbül, yargıtay’ın olağanüstü kurultay kararı ile ilgili  değerlendirme de  bulundu. Bülbül yaptığı açıklamada muhalif olarak gözüken ve imza toplayan  yapının kısa süre içerisinde genel başkanlık seçimi olması için çalışma yaptığını belirterek, “Genel Başkanımız, muhalifin engelli koşu olarak nitelendirdiği, tüzük ve Genel Başkanlık  seçimi ile ilgili sürecinin 10 temmuzda çözerek, çok daha fazla ülke gündeminde tutmaya gerek olmadığını vurguladı. Yargıda böyle bir karar verdi” dedi.
DELEGASYON TAVRI
Bu durumun MHP’ye ülkemize hayırlı olacağını düşündüğünü belirten Bülbül, Sakarya delegasyonunun  kurultayda ki tavrı ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede ise, “ Oraya gidecek olan genel kurul delegeleri, Genel Başkanımız Sayın Bahçeli dahil, çıkan adaylar arasında karar verecektir. Bizde İl teşkilatı olarak Genel Başkanımız Bahçelinin, ortaya koyduğu bu sürece elimizden geldiğince destek veriyoruz.  Delegasyon, mutlaka ülkücü irade ve terbiyeye uygun bir şekilde hareket ederek tercihlerini ortaya koyacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE