Milletvekili Atabek'ten SUBÜ kampüsünü istediler

AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Arifiye İlçe Teşkilatının toplantısına katıldı. Arifiye teşkilatı, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin (SUBÜ) kampüsünün ilçelerinde yapılması ve Toyota Hastanesi inşaatı konusunda Atabek'ten destek istedi

Milletvekili Atabek'ten SUBÜ kampüsünü istediler

AKP  Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP  Arifiye Teşkilatının Olağan Haftalık toplantısına katıldı.
Toplantıya Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AKP İlçe Başkanı Ali Başar, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Arifiye Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu, Arifiye Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimi katıldı.
Toplantıda; Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin (SUBÜKampüs Alanı, Toyota Hastanesinin tadilat sürecinin hızlandırılması ve takibi, Fatih Mahallesinde Belediye Hizmet Alanı olarak planlanan alanın tahsisi ve gündeme dair gelişmeler konuşuldu.
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “27. Dönem Sakarya Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek Ak Parti ilçe toplantımıza teşrif ettiler. Toplantıda Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesin Kampüs Alanının İlçemize kazandırılması ve İlçe Devlet Hastanemiz konumundaki Toyota Hastanesinin ihale ve tadilat sürecinin takip edilerek, hastanenin yeni hali ile bir an önce vatandaşlarımızın hizmetine sunulması konularını ele aldık. Ayrıca gündeme dair konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk.” dedi. 


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER