MUSTAFA İSEN: SAKARYA'YA HAYIRLI HİZMETLER GELECEK

AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, seçmene ve partililere teşekkür ederek, “Sakarya’ya çok daha hayırlı hizmetlerin geleceğini, buradan yeni kapıların açılacağını  düşünüyorum” dedi.

MUSTAFA İSEN: SAKARYA'YA HAYIRLI HİZMETLER GELECEK

AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, seçim sonuçlarını Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve partililerle birlikte Ferizli’de takip etti. Sandıkların açılmasıyla birlikte Ferizli ve Söğütlü ilçe teşkilatlarını ziyaret eden İsen, partililere teşekkür etti. İsen yaptığı konuşmada, “10 Şubat’tan beri  beraberiz. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Seçim süreci içinde canla başla  bu mücadeleyi yürütünüz. Bunun neticesini çok şükür bugün  hak edilmiş bir şekilde aldık.   Hak edilmiş bir mücadeledir ve tamamen sizlerin gayretleri ile yapılan bir mücadeledir” dedi.
YENİ KAPILAR
Halkın mesajı doğru okuduğunu söyleyen İsen, “Çok şükür iyi bir netice elde ettik. Bundan sonra bizler bu dengeyi iyi kuracağız. Bu neticeyi elde ettikten sonra sizler artık vekaleti bizlere tevdi etmiş oluyorsunuz. Ondan sonrasını da inşallah  biz düşüneceğiz, bizler yerine getireceğiz. Ben Sakarya’ya çok daha hayırlı hizmetlerin geleceğini, buradan yeni kapıların açılacağını  düşünüyor ve inanıyorum. Bunun gayreti içinde olacağız. Kazanan Türkiye olacaktır. Her birinizi kutluyorum” ifadelerini kullandı.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE