'MUTLAKA SANDIĞA GİDİN'

AKP İl Başkanı Yunus Tever, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde ‘sandığa gidin’ çağrısında bulundu. Tever, “Millet iradesinin en güçlü tecelli ettiği yer sandıktır. Daha güçlü Türkiye’yi birlikte inşa etmek için sandığa gitmek en önemli vatandaşl

'MUTLAKA SANDIĞA GİDİN'

Sandıkların demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu belirten Tever, “AK Parti kurulduğu günden bu yana millet iradesine önem veren ve millete hizmet etmeyi kendine görev edinen bir parti olmuştur. Bu nedenle demokrasiye olan inancımız eksiksiz ve tamdır. Millet iradesinin en güçlü hissedildiği yer sandıktır. Bizler 31 Mart günü için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İlçe Başkanlıklarımız, Yönetimlerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Üyelerimiz, Meclis üyelerimiz Okul Sorumlularımız, Sandık Kurulu Üyelerimiz, Sandık Müşahitlerimiz, Kat Görevlilerimiz ve tüm arkadaşlarımız 31 Mart seçimlerine hazır durumdalar.
GENÇLERE ÇAĞRI
AKP İl Başkanı Yunus Tever, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için ilk kez oy kullanacak gençlere de seslenerek şunları ifade etti: “Gençler ülkemizin umudu, geleceğimizin teminatıdır. Kullanacağınız oylarla ülkemizin şekillenmesinde sizler de söz sahibi olacaksınız. AK Parti seçilme yaşını 18’e indirerek gençlere olan güvenini ortaya koymuş siyasi bir harekettir. Meclis Üyesi Aday listelerinde gençlerine yer veren AK Parti, şehirlerini sizlerle birlikte yönetmeye talip olmuştur. 31 Mart’ta sandığa giderek kullanacağınız oyların ne kadar önemli olduğunu lütfen unutmayınız, siz gençlerimize güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER