MUTLU IŞIKSU: BİZİM PROJELERİMİZ HAZIR

Seçim ziyaretlerini sürdüren AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Projelerimiz hazır, hedeflerimiz belli, notlarımızı aldık, heyecanla bekliyoruz” dedi

MUTLU IŞIKSU: BİZİM PROJELERİMİZ HAZIR

AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu seçim gezilerini sürdürüyor. Ziyaretlerini değerlendiren Işıksu, “Hemşerilerimizin hayalleri bizim hayallerimiz, beklentilerini hayata geçirmek de bizim asli görevimizdir. Adapazarı'mızın her mahallesine hizmet götürmek için önce hemşehrilerimize misafir olmamız, talep ve düşüncelerini dinlememiz ve istişare etmemiz gerekir. Kapsamlı ve sürdürülebilir hizmetleri hayata geçirmek için hemşehrilerimizin fikirlerini önceleyen çalışmalar yapmalı, iletişimi her an sürdürmeli ve sorunları hızla çözüme kavuşturmalıyız. Daha temiz, daha sağlıklı ve daha yeşil bir Adapazarı için çok çalışacak, tüm mahallelerimizdeki eksiklikleri hızla tespit ederek beklentilerini karşılayacak faaliyetleri hayata geçireceğiz.” diye konuştu.
VAR OLACAĞIZ
Adapazarı’nın her noktasına etkin hizmetler sunacaklarını vurgulayan Işıksu, “84 mahallemizin tamamında hemşerilerimizle buluşmak için yollara düştük ve çok şükür ki ‘Adapazarı'mızın her noktasında olduk.’ dememize çok az kaldı. Adapazarı'mızın her noktasına etkin hizmetler sunmak istiyoruz. Projelerimiz hazır, hedeflerimiz belli, notlarımızı aldık, heyecanla bekliyoruz. Tabiat ve insanı önceleyen hizmetler sunmak için büyük bir gayret ve titizle çalışacağımızın,  örnek proje ve faaliyetlerle hemşerilerimizin teveccühüne layık olacağımızın sözünü veriyoruz” şeklinde konuştu. Işıksu, “Gayretliyiz, kararlıyız. Seçim sandıkta kazanılır, iyi biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort