MUTLU IŞIKSU: GÖNÜLLERİ FETHETMEYE HAZIRIZ

Seçim programlarını sürdüren AKP Adapazarı Adayı Işıksu, “Yatırımlarımızla, hizmetlerimizle, eserlerimizle hayallerimizi gerçeğe dönüştürmeye, milletimizin gönlünü fethetmeye hazırız” dedi

MUTLU IŞIKSU: GÖNÜLLERİ FETHETMEYE HAZIRIZ

AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları ile gezilerini sürdürüyor. Seçim programları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Adayı Işıksu, “Adapazarı'mızın önemli çarşı ve caddelerini geleceğe taşıyacak, esnafımızı ve hemşehrilerimizi memnun edecek çalışmalar yapmak, bu doğrultudaki tüm faaliyetlere destek olmak istiyoruz. Ziyaret etmediğimiz bölge bırakmayacak, esnafımızın sorunlarını yerinde dinleyerek birlikte çözüm üretmeye devam edeceğiz. Adapazarı'mızda taş üstüne taş koyan, gelişmesi için dertlenerek sorumluluğunu yerine getiren tüm oda ve derneklerimizle birlikte çalışmayı hedefliyoruz. Engelli kardeşlerimiz ve aileleri huzurlu olursa, toplum da o kadar huzurlu, güçlü ve arzu edilen hasletlere sahip olur. Adapazarı'mızın sosyal yaşamı için planlı, dengeli ve hassas çalışmaları ilgili kurumlarla paydaş olarak hayata geçirmek istiyoruz.” diye konuştu.
‘HER ZAMAN VAR OLACAĞIZ’
Mahalle ve ev ziyaretlerinde gösterilen teveccühe layık olmak için çok çalışacaklarının ifade eden Işıksu, “Bizlerle olduklarında hemşehrilerimizin yüzü gülüyorsa, hamdolsun o samimiyeti, benzersiz muhabbeti yakalamışsak bu sorumluluğu bihakkın yerine getirmek için çalışacağımızın, Adapazarı'mızı daha güzel günlerle buluşturacağımızın sözünü veriyoruz. 84 mahallemizde, hizmet bekleyen tüm sokaklarda her zaman var olmak, hemşehrilerimizin huzurunu daim kılacak çalışmalarımızla şehrimizi daha güzel yarınlara kavuşturmak istiyoruz. Yatırımlarımızla, hizmetlerimizle, eserlerimizle hayallerimizi gerçeğe dönüştürmeye, milletimizin gönlünü fethetmeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER