MUTLU IŞIKSU: YENİKENT'E SÖZÜMÜZ VAR

Yenikent Bölgesi’ni gezen AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızın değeri olan Yenikent’e sözümüz var. Çok amaçlı modern kapalı pazaryeri ve rekreasyon çalışmalarını hayata geçireceğiz” dedi.

MUTLU IŞIKSU: YENİKENT'E SÖZÜMÜZ VAR

AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları ile Yenikent’i gezdi. Yenikent’in Adapazarı için önemini vurgulayan Başkan Adayı Işıksu, bölge sakinlerini mutlu edecek önemli çalışmalar için hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti. Işıksu, “Bizim gönlümüzde sınırlar yok, biz Adapazarı sevdalısıyız. Hemşerilerimizin teveccühüne layık olmak istiyoruz ve inşallah sıkmadık el, çalmadık kapı, çözülmeyen sorun bırakmayacağız. Yenikent, Adapazarı'mızın değeridir. Bölgemizin ihtiyaçlarını hızla karşılamak ve daha güzel günlerle buluşmasını sağlamak istiyoruz. Sokak sokak dolaşıyor, meseleleri yerinde dinliyor, çözümünü hep birlikte değerlendiriyoruz” diye konuştu.
ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR
Bölgeye yönelik önemli çalışmalar yaptıklarını ve çok yakında paylaşacaklarını duyuran Işıksu, “Yenikent'imize sözümüz var, şehrimizi inşallah hep birlikte yöneteceğiz. Yenikent Bölgemizde kadınların sosyal ve kültürel yaşamda daha fazla yer almaları ve el sanatlarının kapsamının genişletilmesi noktasında gerçekleşecek çalışmalara destek olmak istiyor; sosyal hizmetlere yeni bir soluk getireceğine inandığımız çalışmalarımızla Yenikentli hemşerilerimizin teveccühüne layık olmayı hedefliyoruz. Vatandaşı sevindirecek, sosyal hayatı daha da canlandıracak önemli adımların yanı sıra, çok amaçlı modern kapalı pazaryeri ve rekreasyon çalışmalarını Adapazarı’mıza sunacak ve hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER