'NORMALLEŞMEYE İHTİYAÇ VAR'

CHP Grup Başkanvekili ve Milletvekili Engin Özkoç, 31 Mart seçimlerine sayılı gün kaldığına işaret ederek, “Az kaldı; Martın Sonu Bahar. Ülkemizin birlik olmaya, normalleşmeye ihtiyacı var” dedi

'NORMALLEŞMEYE İHTİYAÇ VAR'

Engin Özkoç, CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve partililer, önceki akşam CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ile birlikte Maltepe’de kahve ve ev ziyaretleri yaptı. Yurttaşların sorunlarını dinleyen Özkoç, kahvede yaptığı konuşmada, yalnız Adapazarı, Sakarya değil, tüm Türkiye’de dertlerin ortak olduğu belirterek, şunları söyledi: “İşsizlik, pahalılık, borç yükü, eğitim, sağlık ancak en önemlisi toplumsal gerilim. Ülke olarak gerginiz. Hepimizin normalleşmeye, biraraya gelmeye ve gücümüzü ortaklaştırmaya ihtiyacımız var. Bu zor günleri ancak böyle atlatabiliriz. Aynı bayrağın altında, aynı memleketin çocuklarıyız. Birlik olmayı, birarada yaşamayı sağlaması gerekenler, bizi birbirimizden ayrıştırmaya çalışıyor.
HUZURLU BİR HAYAT
Bu şekilde, bu politikalarla sorunları aşabilmek mümkün değil. Ne çekiyorsak, gerilimden, kutuplaşmadan çekiyoruz. Adaletli, hakkaniyetli, merhametli bir yönetime ihtiyacımız var. Biraraya gelmeye, birlik olmaya ihtiyacımız var. Biz, bunu başaracağız. Sayılı günümüz kaldı; Martın Sonu Bahar olacak. Bahar, elbette bir günde gelmeyecek. Ancak göreceksiniz, el birliğiyle başaracağız. Yerelden başlayarak, tüm Türkiye’ye nefes aldıracağız. Hepimiz daha huzurlu, daha mutlu, daha iyi bir hayatı hak ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER