O KENDİSİNİ İHRAÇ ETTİ

Basınla buluşan AKP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, eski yol arkadaşı Üstün’ün partiden ihraç edilip edilmeyeceğiyle ilgili soruya, “O kendisini ihraç etti zaten, bir şey yapılmasına gerek bırakmadı

O KENDİSİNİ İHRAÇ ETTİ

BASINLA BULUŞTU
AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya’da düzenlenen programda medya kuruluşlarının üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi. Gündemdeki konularla ilgili konuşan Yavuz,  soruları da yanıtladı. Sel felaketini değerlendiren Yavuz, Düzce’de mağdur olanlara ne yapılıyorsa burada da onu yaptırıyoruz” dedi.
VEFASIZLIK VURGUSU
AKP eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün yaptığı eleştirilerin ardından partiden ihraç edilip edilmeyeceğiyle ilgili soruya Milletvekili Yavuz, “Ben bundan sonraki yaşamımda hiçbir şekilde Cumhurbaşkanımızın çizgisinin dışına çıkmam. Bunu büyük vefasızlık olarak görürüm. O kendisini ihraç etti zaten, bir şey yapılmasına gerek bırakmadı” şeklinde cevaplandırdı. 
ETAP ETAP YAPILMALI
İlimize yapılacak bin yataklı hastanenin etap etap yapılması için Sağlık Bakanıyla görüştüğünü dile getiren Yavuz, “Bin yataklı olacak şekilde projeyi yapalım, örneğin 250-250 parça parça şeklinde yapa yapa gidelim. Sağlık Bakanlığı bu yönteme daha sıcak baktı. Bu sistemle parça parça yapılarak onun önüne geçmekte mümkün. Hastanenin yeriyle ilgili sorun da yok zaten” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali veli
Ali veli - 1 yıl Önce

Heryer Trabzonlu Başka kimseye söz ve hakk bırakılmıyor ki !

SIRADAKİ HABER