OTURUMU MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖZKOÇ YÖNETTİ

CHP Milletvekili Engin Özkoç, önceki gün grup başkanvekili sıfatıyla ilk grup toplantısını yönetti. Toplantıya, CHP İl Başkanı Ayça Taşkent ve partililer de katıldı. Özkoç’u ziyaret edenler arasında Başkan Toçoğlu da vardı

OTURUMU MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖZKOÇ YÖNETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Grup Başkanvekili sıfatıyla ilk grup toplantısını önceki gün yönetti.  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti grubuna hitap ettiği toplantıda, CHP İl Başkanı Ayça  Taşkent, ilçe başkanları ve yöneticileri de yer aldı. Özkoç, Sakarya’dan kendisine destek için gelen il ve ilçe yöneticilerine kürsüden teşekkür etti. Grup toplantısının ardından Özkoç ve Sakarya CHP yöneticileri yemekte bir araya geldi. Burada da İl Başkanı Ayça Taşkent, Özkoç’a, kendilerine yaşattıkları gurur için teşekkür etti ve CHP Sakarya olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.
İKİNCİ VEKİLLİK KONUŞULDU
Taşkent ve beraberindeki yöneticiler, daha sonra Genel Başkan Kemal Kılçıdaroğlu ile bir araya gelerek, Sakarya’daki çalışmalar hakkında bilgi sundu. Ziyarette Genel Başkan Kılıçdaroğlu, partili bir bayanın ‘İnşallah ikinci vekil olarak İl Başkanımızı meclise göndeririz” temennisine “Adapazarı’nın, Sakarya’nın bütün kadınları el birliğiyle neden olmasın” dedi. Özkoç’a önceki gün Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Toçoğlu, Özkoç’un CHP Grup Başkanvekilliği gibi önemli bir göreve seçilmesinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER