ÖZCAN ÇAMDAĞ: CHP'DE YENİLİK ZAMANI GELDİ

CHP’de ilçe kongreleri devam ederken, partinin önemli isimlerinden Özcan Çamdağ, partide yenilik ve değişiklik zaman geldiğini belirtti.

ÖZCAN ÇAMDAĞ: CHP'DE YENİLİK ZAMANI GELDİ

CHP İlçe Kongreleri tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Erenler ve Serdivan ilçe örgütlerinde, yarın ise Adapazarı İlçe örgütünde kongreler gerçekleşecek.  Kongreler devam ederken partinin önde gelen isimlerinden Özcan Çamdağ, yaptığı yazılı açıklamada partililere seslenerek birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
FARKLI İSİMLER
İlçe başkanlığı görevine layık isimlerin  belirlenerek parti tabanı tarafından beraber desteklenmesi gerektiğine inandığını belirten Çamdağ, “ Partimizde görev alan isimler tarafsız olmalı. Partinin önde gelen isimlerinin geri planda durarak, birlik ve beraberliği tahsis etmeleri gerekiyor. Senelerdir aynı isimlerle yapılan kongrelerden sıkıldık. Daha farklı isimlerin ön plana çıkarılmalıydı. Uzun süre muhalefet partisi olarak kalmanın ezikliğini üzerimizden atmanın,  yeni kadrolarla, yeni fikirlerle disipline edilmiş arkadaşlarla çalışmaya gidilmesi, partimize hareket ve dinamizm kazandıracaktır” dedi.
KÖKTEN DEĞİŞİM
“Artık partimizde yenilik ve kökten değişiklerin yapılma zamanı gelmiştir” ifadelerini kullanan  Çamdağ, “Bu kongreler de bu değişikliğin temeli olacaktır. Partimizde olağanüstü kurultay yapılması gündemdedir. Ayrıca ihtiyaçtır. Sayın Genel Başkanımıza hiçbir şey söylemek haddim değildir. Her iki seçimde de performansı ortadadır. Ama yetmediği de ortadadır. Kongrelerin Sakarya ya hayırlı olmasını diliyorum. Hedefimiz tek başına iktidar olmalıdır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE