Özkoç: ‘İpin ucu hepten kaçtı’

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, kovid-19 salgınına karşı alınan kararların uygulanmadığını ileri sürerek, “İpin ucu hepten kaçtı’ dedi

Özkoç: ‘İpin ucu hepten kaçtı’

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de tekrardan tırmanışa geçen kovid-19 salgınına karşı yasaklar tekrardan gündeme geldi. Ülke genelinde günlük vaka sayısı 2 binlere dayanırken, kovid-19’dan ölenlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Bilim Kurulu üyeleri, kış mevsiminin gelmesiyle tedbirlere uyulmadığı takdirde vakaların artacağını öngörüyor. Hemen hemen her gün kovid-19 ile ilgili birçok kişiden de açıklamalar yapılıyor. 

‘KADERİNE TERK EDİLDİLER’

Kovid-19 salgını ile ilgili bir açıklamada CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’tan geldi. Özkoç, hükümetin kovis-19’a yakalananları kaderine terk ettiğini ileri sürerek, “Hükümet koronavirüse yakalananları kaderine terk etti. Alınan kararlar uygulanamıyor. Sağlık hizmeti almak zorlaşıyor. Devlet hastanelerinde test kuyruğu almış başını gidiyor. Özelde test yaptırsan 350 TL'den başlıyor. İpin ucu hepten kaçtı... Allah hepimize yardım etsin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 12:03
banner3
YORUM EKLE