Özkoç'tan acılı ailelere: Partiler üstü bir mesele...

CHP'li Engin Özkoç, Hendek'teki ve Taşkısığı'ndaki patlamalarda yaralanan ve ölenlerin ailelerine bayram ziyaretinde bulundu

Özkoç'tan acılı ailelere: Partiler üstü bir mesele...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç;Sakarya'nın Hendek ilçesinde havai fişek fabrikasında ve Taşkısığı’ndaki patlamada yaralananlara ve ölenlerin ailelerine ziyaretlerde bulundu.

Taşkısığı’nda kamyonda yaşanan patlamada yaralanan şoför Fatih Üretmen’i Kocaeli Umuttepe Hastanesi yoğun bakımında ziyaret eden Özkoç, sonrasında Hendek ilçesinde havai fişek fabrikasında yaralanan ve ölenlerin ailelerini ziyaret etti. 
Havai fişek fabrikasındaki patlamanın aydınlatılabilmesi için çalışmalara devam ettiğini belirten Özkoç, “Havai Fişek fabrikasındaki patlamanın aydınlatılabilmesi Sakaryamız adına önemlidir. Bu mesele partiler üstü bir meseledir. Yaşanan patlamanın nedenlerinin ayrıntılarıyla ortaya çıkması için herkes elini taşın altına koymalıdır. Biz hukuki sürecin doğru işleyebilmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER