Öztürk aday adaylığı için başvurdu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, aday adaylığı için başvurdu.

Öztürk aday adaylığı için başvurdu

AK Parti Erenler İlçe Başkanlığına müracaatını yapan Öztürk, burada yaptığı konuşmada, 2004’te belediye başkanlığına talip olduğunu ve 9 yıl görev yaptığını söyledi.

Öztürk, ilçeye güzel hizmetler getirmek için mücadele ettiklerini belirterek, "2004’ten günümüze kadar ilçemize yıllardır yapılmamış hizmetlerin, yatırımların gelmesini sağladık. Allah nasip ederse yerel seçimler için tekrar göreve talip olduk, bugün başvurumuzu yapıyoruz. Her zaman yanımda ve destek olan teşkilatıma ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yakaladığımız başarı, ekip çalışmasının getirdiği bir kazançtır. Bu vesileyle ilçemize hayırlı olmasını diliyor, arkadaşlarıma ve hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Osman Hira da başka aday adaylarının olacağını, genel merkezin değerlendirme yapacağını ifade etti.

Adayı 1 Kasım’dan sonra kesinleştireceklerini belirten Hira, "1 Kasım’dan sonra temayül yoklamaları olacak. Anketler ve Başbakanımızın takdiriyle adaylarımız belirlenecek. İnşallah adaylarımız memleketimize hayırlı olur, Allah memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı onlara nasip eder. Adayımız kim olursa olsun, Erenler kazansın diyoruz" ifadesini kullandı.

Öztürk, başvuru dosyasını AK Parti Erenler ilçe Başkanı Osman Hira’ya teslim etti. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER