Proje bekliyoruz

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz belediye başkanlarının ürettikleri projelerine destek talepleri olursa yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtirken “Proje üretsinler, Ankara’da gerekli desteği vereceğiz” dedi 

Proje bekliyoruz

İSTİŞARELERDE BULUYORUZ 
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, gazetemizi ziyareti sırasında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Sakarya’nın öncelikli ihtiyaçlarının belirlenmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten Yavuz “ En acil olanlara karar verip onlara odaklanmalıyız.  Hata yapmamak adına da doğru kararlar vermeliyiz. Bunun için Sayın Valimizle, belediye başkanlarımızla, il ve ilçe başkanlarımızla oturup istişarelerde bulunuyoruz” dedi. 
DOĞRU OLANIN YANINDAYIZ 
Belediye Başkanlarının ürettikleri projelerle ilgili talepleri olduğunda yardımcı olacaklarını belirten Yavuz “ Proje üretsinler,  gelsinler. Ankara’da gerekli desteği vereceğiz. Onlara tüm kapıları açmak için yardımcı olmaya hazırız. Biz sıkışıldığı her noktada doğru olanın yanında oluruz” şeklinde konuştu. Ali İhsan Yavuz Büyükşehir Belediyesi’nin vergi iadelerinden aldığı payla ilgili sorunu aşmak için girişimlerinin sürdüğünü de ifade etti. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 10:44
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER