Recep Uncuoğlu'ndan seri ziyaretler... 

AKP Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Cumartesi ve Pazar günleri Adapazarı ile Erenler ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu

Recep Uncuoğlu'ndan seri ziyaretler... 

AKP Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte Adapazarı ve Erenler ilçelerinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Milletvekili Uncuoğlu, ilk olarak Adapazarı ilçesinde Harp Malulü Gaziler, Şehitler, Dul ve Yetimler Derneğinin kahvaltısında şehit ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.

Programına Adapazarı Maltepe mahallesinde Harp Malulü Gaziler, Şehitler, Dul ve Yetimler derneğiyle kahvaltı programında bir araya gelerek başladığını ifade eden Milletvekili Uncuoğlu: “Sakarya’mızda ikamet eden kahramanlarımızın aileleriyle birlikte olalım, aynı acıları paylaşan ailelerimizin birlikte ve beraber olmalarını sağlayalım, bir nebze de olsa moral ve motivasyonu arttıralım istedik. 'İstekleri ve talepleri var ise yüz yüze görüşelim' düşüncesiyle Harp Malulü Gaziler, Şehitler, Dul ve Yetimler derneğimizin kıymetli yönetim kurullarıyla karar verip böylesine kıymetli bir beraberliği bugün sağlamış olduk. Her bir şehidimiz ve gazilik mertebesine ulaşmış her bir kahramanımız devletimizin, milletimizin göz bebeğidir. Şehit ve Gazi ailelerinin Sakarya’da temsilciliğini üstlenen derneğimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Kahramanlarımızın aziz hatıralarına sahip çıkmak geride bıraktıkları manevi ve ulvi değerleri yaşatmak gayesiyle var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ardından İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte AKP Erenler İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Beşir Doğrusever’den devam eden delege seçimleri, yapılan teşkilat çalışmaları ve kongre sürecine ilişkin bilgiler aldı.

Erenler İlçe Başkanlığı ziyareti sonrası AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu’na esnaf ve mahalle ziyaretlerinde Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İl Başkan Yardımcısı Fevzi Gürsoy ve Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever eşlik etti.

Erenler ilçesinin AKP’ye her zaman güçlü destek verdiğini ve ilçedeki tüm yatırımları takip ettiğini ifade eden Milletvekili Uncuoğlu: “Meclis çalışmalarının yoğunluğundan kalan vakitlerde her zaman seçim çevremizi, Sakarya’mızın her köşe başını gezerek hemşerilerimizle bir araya gelmeye ve onlarla hasret gidermeye özen gösteriyoruz. Bugünde İl Başkanımızla birlikte çeşitli programlara katılarak, günün erken saatlerinden bu yana bir takım ziyaretlerde bulunuyoruz. Erenler ilçesindeyiz. Erenler, Ak Parti'mize gerek yerel seçimlerde gerek genel seçimlerde her zaman güçlü destek vermiştir. Bizler de Erenler halkına gösterdiği vefanın karşılığını vererek hizmet ediyor ve edeceğiz. İlçemizde önümüzdeki günlerde çok güzel gelişmeler olacak inşallah. Erenler’de yeni belediye başkanımız siyaseten çok tecrübeli ve deneyimli bir abimiz var. Fevzi Başkanımız kentsel dönüşüm başta olmak üzere sağlık ve eğitim gibi birçok alanda Erenler’de büyük işler yapacaktır. Allah’ın izniyle biz kendisine inanıyor ve güveniyoruz. Bize düşen her bürokratik görevde, her zaman yanlarındayız. İlçemizdeki tüm gelişmeleri ve yatırımlarını takip ediyoruz. İnşallah çok güzel bir Erener’i önümüzdeki günlerde, aylarda tüm unsurlarımızla birlikte inşa ve imar edeceğiz” dedi.

“İlçe Başkanlığı ziyareti sonrasında, savunma sanayii alanında faaliyet gösteren ATP Mühendislik firmasını ziyaret ettik. Allah’a hamdolsun ki Sakarya farklılığını ve zenginliğini her alanda gösteriyor. Erenler sanayisinin içinde bir bakıyorsunuz savunma sanayiinin dev şirketlerine buradan yerli ve milli imkânlarla ürettiği malzeme ve ekipmanları tedarik eden bir ATP mühendislik firmasıyla rastlaşıyoruz. Bu çok güzel ve anlamlı, böylesi firmaların varlığı bizleri güçlendiriyor ve çalışma şevkimizi artıyor. Ben misafirperverliği ve ilgileri için firma yetkilisi Emre Said Beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Rabbim’den kendilerine hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Milletvekili Recep Uncuoğlu beraberindeki heyet ile birlikte Erenler Çaykışla Mahallesinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelerek, çay sohbetinde bulundu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE