Saadet Partisi Öğütlü'ye teşekküre gitti 

Saadet Partisi il yönetimi, sağlık çalışanlarının koronavirüsle başarılı mücadelesi sebebiyle İl Sağlık Müdürlüğü'ne teşekkür ziyaretinde bulundu 

Saadet Partisi Öğütlü'ye teşekküre gitti 

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay ve yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. 
Abay ve yönetimi son olarak Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü'nü ziyaret etti. 

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ile görülen İl Başkanı Abay, ülkemizde 6 ayı aşan koronavirüs (Kovid-19) salgınında kendilerini başarılı ve gayretli bulduklarını ifade etti. 

Saadet Partisi olarak sağlık çalışanlarını takdir ettiklerini belirten Abay, yapılan karşılıklı görüşmelerde Sakarya halkının kurallara uyması gerektiğini, uyulan kurallarla birlikte Sağlık çalışanlarının yanında olunacağını işaret etti. 

Fahrettin Abay, “Gayretle ve fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına yönelik şiddet ve hakaretler yapanın yanına kar kalacak şekilde cezalandırılmalı.” dedi. 

  Koronavirüs süreci boyunca şehit olan tüm Sağlık personelimizin başta Aziz Öğütlü olmak üzere sağlık şehidi ailelere baş sağlığı dilediklerini sözlerine ekleyen Abay, ziyrette gösterdikleri ilgiden dolayı Öğütlü’ye teşekkür etti.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER