Sakarya Ülkü Ocakları mülk ediniyor 

Sakarya Ülkü Ocakları'nın mülk edinmek için başlatığı projeye destekler devam ediyor 

Sakarya Ülkü Ocakları mülk ediniyor 

Sakarya Ülkü Ocakları kısa bir süre önce kendi mülklerini edinmek için bir proje başlattı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve il başkanı Ahmet Ziya Akar’ın sosyal medya üzerinden yaptığı çağrılar ile hızlanan projeye destek için Sakarya Ülkü Ocakları, MHP Adapazarı ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu: "Ülkü Ocaklarımızın fiziki şartlarını çok daha ileriye taşıyacak bir projeyi gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.

MHP Adapazarı ilçe başkanı Halil Hakan Oturak da: "Ülkü Ocaklarına destek vermek memleket surlarına bir tuğla koymakla eş değerdir. Ülkücüler bu surlarda her daim milletimizin faydasını gözlerler. Tüm teşkilat birimlerimizle bu projeye destek vereceğiz. Adapazarlı hemşerilerimizi de desteğe davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, ziyaret anısına ilçe başkanına Ülkü Ocakları Yayınevinden çıkan Çocuklar İçin Nutuk kitabını armağan etti.

SAKARYA ÜLKÜ OCAKLARI MÜLK EDİNME PROJESİ‬ ‪
‪Hesap No: TR110001001913559938445002 ‬
Ziraat Bankası 
‪İletişim: 0543 264 85 80‬ (‪Fatih YAVUZ)

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21