Sakaryalılık ruhu yaygınlaşmalı

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmaları yanında dernek ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sakarya Yerel Kültür Derneğini ziyarette bulundu.

Sakaryalılık ruhu yaygınlaşmalı

sakaryayenihaber.com –

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve yöneticilerin ev sahipliği yaptı ziyarette, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetimiyle şehrin genel durumu, derneğin faaliyetleri ve güncel konulara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı, “Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Saha çalışmalarımızın yanı sıra oda ve dernek ziyaretlerimizde devam ediyor. Öncelikler Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve dernek yöneticilerine bizlere gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederiz” dedi.

“Sakarya Yerel Kültür Derneği’ne, Sakaryalılık ruhunun yaygınlaşması, Sakarya’nın ülkemiz ve dünyada tanıtılması açısından çok büyük görevler düşüyor” diyen Dokumacı, “Sağ olsun derneğimiz bu konuda var gücüyle çalışıyor, aldığımız bilgilere göre de bu konu da daha farklı projeleri de olacak. Kendilerine bu yolda başarılar diliyoruz. Bizlerin İYİ Parti olarak, vatandaşla olduğu gibi odalar, dernekler ve Sakarya’nın tüm unsurları ile buluşmalarımız önümüzdeki günlerde de devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 1,5 saat süren ziyarette İYİ Partili yöneticilere keşkek ikramı da yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 01:45
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER