Serbes’ten İnşaat Mühendisleri’ne ziyaret

Şehirdeki sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdüren Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes, İMO Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar'ı ziyaret etti 

Serbes’ten İnşaat Mühendisleri’ne ziyaret

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Serbes ve ekibi dün İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar ile bir araya geldi. 
PARTİLER DEMOKRASİDİR 
İl Başkanı Ender Serbes’i ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten Başkan Gürpınar, siyasi partilerin demokrasilerde olmazsa olmazların başında geldiğini söyledi. Gürpınar, “Ne kadar çoğulcu demokrasiyi içimizde barındırırsak, toplum o derece daha özgür ve geleceğe daha iyi bakan konuma gelir. Çıktığınız bu yolda sizlere başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi. 
ŞEHRE KATKI SUNUYOR 
Gürpınar’a teşekkür eden Başkan Ender Serbes, İnşaat Mühendisleri Odası’nın Sakarya’nın en aktif sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu belirtti. Başkan Serbes, “Deprem ve depreme hazırlık konularında ilimizin aydınlatılması için büyük gayret gösteren Hüsnü beye üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
ONLARIN YANINDAYIZ 
Gelecek Partisi’nin toplumun tüm görüşlerine önem verdiğini kaydeden Serbes şöyle devam etti:  “Sakaryamızdaki sivil toplum örgütlerini önemsiyoruz. Zira onlar, Sakarya’nın kalkınması ve gelişmesi için bu şehre değer kazandırıyor. Bu şehrin ilerlemesi için kim katkı yapıyorsa onun yanındayız ve hep yanında olacağız. Tüm fikirlerin ortak noktası, bu şehrin geleceğine yön verecektir. Gelecek Partisi Sakarya teşkilatlanması sürecinde tüm STK’ların bizden talep ve beklentilerine yönelik bir kadrolaşmayı hedefliyoruz. Şahsım ve partimiz adına başkan Gürpınar’a tekrar teşekkür ediyorum” dedi.


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER