Serdivan CHP’den ‘Yardım böyle yapılmaz’ çıkışı

CHP Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan AKP Serdivan İlçe Başkanlığı’nın yürüttüğü yardım çalışmalarıyla ilgili basın açıklamasında bulundu.

Serdivan CHP’den ‘Yardım böyle yapılmaz’ çıkışı

CHP Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan’ın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Dün, AKP Serdivan İlçe Başkanlığı tarafından çekilmiş bir reklam filmini hep birlikte izledik. Görüntülerde AKP Serdivan İlçe Başkanlığı yazılı bir yelek giymiş şahıs, kameranın kayda geçmesini bekledikten sonra şova başlıyor.

Maskesi yok, eldiveni yok, kapıyı açan vatandaşın yüzü de ayan beyan ortada. Bütün AKP ahalisinin selamını ilettikten sonra kameranın çektiğinden emin olarak, ağır ağır, göstere göstere yardım kolisini vatandaşa uzatıyor.

Neresinden tutalım?

Maske ve eldiven yok, arkadaş vatandaşı enfekte etmeye gitmiş sanki. 

Üzerindeki yeleğiyle, sosyal medyada paylaşmak için tertip edilmiş bir sahne olduğunu o kadar açık ediyor ki… Yardım alan vatandaşın mahcup bakışları her şeyi anlatıyor.

AKP Genel Başkanından başlıyor, belediye başkanı, il başkanı, ilçe başkanı… Bir koli için herkesin selamını iletiyor üzerine basa basa. Vatandaşın parasıyla, aslında yapılması gereken yapılıyor fakat bu bir lütufmuş havasında siyasi rant elde etmeye çalışılıyor, yazık..!

Bizde sağ elin verdiğini sol el görmez. Ne dinimizde, ne örfümüzde böyle bir davranışın yeri yoktur.

Bizler Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan İlçe Başkanlığı olarak sol ele göstermeden, vatandaşımız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Bu yönetici arkadaşlara, yardım yapmanın nasıl hassasiyet gerektiren bir iş olduğu ivedilikle anlatılmalıdır!"

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Topçu
Recep Topçu - 6 ay Önce

CHP İlçe Başkanı'na hassasiyet gösterilerek yardım yapılmasını belirttiği için teşekkür eder kendisinin çalışmalarında başarılar dileriz vatandaş olarak şov yapma zamanı değil garip Gureba ya sahip çıkma zamanıdır.

Hilmi alkan
Hilmi alkan - 6 ay Önce

CHP’li belediyelerin vatandaşlara yardımlarını niçin engellediklerini daha net anlıyoruz. Onlar için dinen uygun olup olmadığı hiç önemli değil, vatandaştan topladıkları yardımın bir kısmını tekrar vatandaşa geri verirken propaganda yapmayı ihmal etmiyorlar, insan onuru onlar için bir şey ifade etmiyor.

SIRADAKİ HABER