"Siyasetin emekliliği olmaz"

5 Eylül tarihinde AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı görevine seçilen Erol Aydın, siyasette emekliliğin olmadığını, ne zaman görev verilirse layıkıyla yerine getirdiklerini söyledi 

"Siyasetin emekliliği olmaz"

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın 5’inci Olağan Kongresi 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleşmişti. Mevcut Başkan Metin Kurtuluş aday olmayacağını açıkladığı için Genel Merkez tarafından 15 yıl boyunca Adapazarı Belediyesi Başkanvekilliği görevini yapan Erol Aydın atandı. Aydın, kongrede geçerli oyların tamamını alarak başkan seçilmişti. Aydın, kongre sonrası açıklamalarda bulundu. 

‘DAVAMIZ GEREĞİ ÇALIŞTIK’
‘Bu işin emekliliği olmaz’ diyen Başkan Aydın, “Bizler, her dönemde görev ne zaman verilirse o zaman çıktık ve davamızın gereği neyse o şekilde çalıştık. Bugün de aynı anlayışla AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı şahsıma tevdi edildi. Bizleri bu göreve layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e, Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a ve diğer Sakarya milletvekillerimize, İl başkanımıza ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Adapazarı’nda bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra AK Parti’ye yakışır şekilde çaba göstereceğiz” dedi.
 
‘ADAPAZARI’NA HİZMET ETTİK’
Hayatının uzun bir dönemini Adapazarı’na hizmet ederek geçirdiğini söyleyen Aydın, “Eylül ayında yapılan kongre ile İlçe Başkanı olarak göreve geldim. Adaylığımın açıklandığı günden itibaren sahadaydım. Vatandaşımızdan aldığımız enerji AK Parti’nin ne kadar doğru yolda olduğunu gösteriyor. Vatandaşımız Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize inanıyor, güveniyor. Biz de bu güveni boşa çıkarmayacağız. Ayırmaksızın 84 mahallemizin tamamının meseleleriyle ilgileneceğiz” diye konuştu.

‘ADAPAZARI AK PARTİ’NİN KALBİDİR’
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın Yönetim Kurulu üyeleri ile video konferans ile tanışma toplantısı düzenleyen Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in, ‘Adapazarı AK Parti’nin kalbidir’ sözünü yineleyen Aydın, “Çok yerinde bir tespittir. Adapazarı ilçemiz, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana güçlü bir şekilde destek oluyor. Teşkilatımızın da bu başarıda büyük payı var. Adapazarı teşkilatı bugüne kadar gösterdiği başarıyı artırmak için çalışmaya devam edecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler, vatandaşlarımızla sürekli iç içeyiz. Onların sorunlarına çözüm aramak için çalışıyoruz. Bunun yanında üye çalışmalarımızda devam ediyor” şeklinde konuştu. Serkan OK – Umut BEĞDEŞ 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 13:26
banner3
YORUM EKLE