SİYASİ PARTİLER YEREL SEÇİM ÖNCESİ ALANDA ÇALIŞMAYI SÜRDÜRÜYOR: SEÇİM ÖNCESİ
 SON KOZLAR

Pazar günü yapılacak seçim öncesi siyasi partiler seçmeni etkilemek için son kozlarını oynuyor. Seçim yasakları nedeniyle son gece mitinglerini bugün yapacak olan partiler vekillerin de desteğiyle sahada seçmeni etkilemek için çalışıyor

SİYASİ PARTİLER YEREL SEÇİM ÖNCESİ ALANDA ÇALIŞMAYI SÜRDÜRÜYOR: SEÇİM ÖNCESİ
 SON KOZLAR

31 MART SEÇİMLERİ
31 Mart Yerel Seçimleri öncesi siyasi partiler son kozlarını oynuyor. Başkan adayları seçmeni etkilemek için son akşam mitinglerini bugün yapacak. AKP ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce gece mitinglerinin finalini Pamukova’da yapacak. İyi Parti ve CHP’den oluşan Millet İttifakı’nın Büyükşehir Adayı Cihan Kolip ise bu akşam Adapazarı Adayı Aydoğan Arslan’ın Ozanlar’daki mitingine katılacak.
BÜLBÜL DE SAHADA
Başkan adaylarının yanı sıra milletvekilleri de sahada çalışmalarını sürdürüyor. AKP’de Kenan Sofuoğlu seçim çalışmalarına katılmazken MHP Milletvekili Levent Bülbül, Cumhur İttifakı’nın adayları için halktan destek talebinde bulunuyor. Muhalefette ise İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır ve CHP’li Engin Özkoç, güçlü oldukları bölgelerde vatandaş buluşmaları ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Siyasi partiler kanaat önderleri ve STK temsilcileriyle de bir araya geliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21