Sofu'nun sosyal medya paylaşımları tepki çekti

AKP'nin eski ilçe başkanı ve son seçimde belediye başkan adayı olan Ali Kemal Sofu'nun sosyal medya hesabından koronavirüsle mücadeleyle ilgili yaptığı paylaşımlarda Hendek'e yer vermemesi tepki çekti. 

Sofu'nun sosyal medya paylaşımları tepki çekti

Tüm dünyayı etkisi altına alınan koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge ile Sakarya'nın da aralarında bulunduğu 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta hafta sonu için sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yasak kararının ardından Sakarya genelinde tüm kurumlar güne yoğun mesai ile başladı. 

Öyle ki şehrin her yerinde koronavirüsle etkin mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarının yanı sıra sokağa çıkmaları yasaklanan vatandaşların ihtiyaçları karşılandı. 2 günlük sokağa çıkma yasağındaki organize ve örnek çalışmalar yapıldı. 

AKP'nin eski ilçe başkanı ve son seçimde belediye başkan adayı olan Ali Kemal Sofu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tepkilere neden oldu.

Koronavirüsle mücadele kapsamında belediye başkanlarına teşekkür ederek bir mesaj yazan Sofu, paylaşımında Serdivan, Akyazı, Kaynarca ve diğer belediyelerin çalışmalarına yer verdi.

Mehmet Kavis

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER