SONUÇLARIN AÇIKLANMASININ ARDINDAN PARTİLİLER MEYDANDA TOPLANDI: AKP'DE BAYRAM HAVASI

Büyükşehir Belediye Başkanlığını, AKP adayı Ekrem Yüce'nin kazanması önceki gece Demokrasi Meydanı'nda kutlandı. Kutlamalarda konuşan Yüce, “Ayrımcılık yok. Sen, ben yok, biz varız, Sakarya var. Sakarya'ya hizmet gerekir, hizmet de gelecek inşallah" dedi

SONUÇLARIN AÇIKLANMASININ ARDINDAN PARTİLİLER MEYDANDA TOPLANDI: AKP'DE BAYRAM HAVASI

DEMOKRASİ MEYDANI
AKP Adayı Ekrem Yüce’nin Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanması önceki akşam Demokrasi Meydanı'nda törenlerle kutlandı. Meydanda ellerinde Türk bayrakları, AKP ve MHP flamalarıyla toplanan vatandaşlar, şarkılar eşliğinde sevinç gösterisinde bulundu. Burada vatandaşlara hitap eden Ekrem Yüce, seçim süresi boyunca Sakarya'yı ilmek ilmek dokuduklarını belirterek, kazanılan büyükşehirin vatandaşın evi olacağını söyledi.
HUZUR ŞEHRİ SAKARYA
Kendilerine destek olanlara teşekkür eden Yüce, "Ayrımcılık yok. Sen, ben yok, biz varız, Sakarya var, Sakaryalılık var. Sakarya, bir huzur şehridir, berekettir, muhabbettir, gönüller şehridir, izzettir. Onun için Sakarya'ya hizmet gerekir, hizmet de gelecek inşallah." diye konuştu. AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu da seçimlerin kentte huzurlu şekilde yapıldığını dile getirerek, "Bundan böyle milletin derdine daha fazla derman olabilme zamanı” dedi.
SAKARYA DESTAN YAZDI
AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ise  Yüce'nin samimiyet ve tevazuyla kente hizmet edeceğini anlatarak, “Allah, Sakarya'ya çok güzel hizmet etmeyi nasip etsin inşallah. İlçe belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum. İlçelerinde sizlere çok güzel hizmet edecekler, yürekten inanıyoruz. Bu güzel zafere imza atan Sakarya'nın bir kez daha destan yazmasına vesile olan teşkilat mensuplarımıza ve hemşerilerimize teşekkür ederim" diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanlığını AKP Adayı Ekrem Yüce'nin kazanması, Demokrasi Meydanı'nda kutlandı. Demokrasi Meydanı'nda ellerinde Türk bayrakları, AKP ve MHP flamalarıyla toplanan vatandaşlar, şarkılar eşliğinde sevinç gösterisinde bulundu. Burada vatandaşlara hitap eden Ekrem Yüce, seçim süresi boyunca Sakarya'yı ilmek ilmek dokuduklarını belirterek, kazanılan büyükşehirin vatandaşın evi olacağını söyledi. Kendilerine destek olanlara teşekkür eden Yüce, "Ayrımcılık yok. Sen, ben yok, biz varız, Sakarya var, Sakaryalılık var. Sakarya, bir huzur şehridir, berekettir, muhabbettir, gönüller şehridir, izzettir. Onun için Sakarya'ya hizmet gerekir, hizmet de gelecek inşallah." diye konuştu.
HUZURLU BİR SEÇİM
AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu da seçimlerin kentte huzurlu şekilde yapıldığını dile getirerek, "Bundan böyle Allah'ın izniyle hizmet için Türkiye'nin önünde ne engel varsa, kimler tuzak kuruyorsa onları birer birer kaldırma zamanı, milletin derdine daha fazla derman olabilme zamanı. Cenab-ı Allah da sizin bu güzel duanızla, bize verdiğiniz destekle size hizmet etmeyi nasip etsin." ifadelerini kullandı. AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ise Ekrem Yüce'nin samimiyet, gayret ve tevazuyla kente hizmet edeceğini anlatarak, kendisini tebrik etti.
BAŞKANLARI TEBRİK ETTİ
"Allah, Sakarya'ya çok güzel hizmet etmeyi nasip etsin inşallah." diyen Atabek, "İlçe belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum. İlçelerinde sizlere çok güzel hizmet edecekler, yürekten inanıyoruz. Meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Bu güzel zafere imza atan Sakarya'nın bir kez daha destan yazmasına vesile olan teşkilat mensuplarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ederim." değerlendirmesinde bulundu. 
HALKI SELAMLADILAR
AKP İl Başkanı Yunus Tever de seçimin bir bayrak yarışı olduğunu aktararak, bugüne kadar hizmet veren belediye başkanlarına teşekkür etti. İki aydır çok ciddi seçim çalışması yaptıklarını vurgulayan Tever, "Önümüzde 4,5 yıl seçimsiz bir süre var. Milletimizin bizlere vermiş olduğu şanlı görevde size hizmet edeceğiz. Rabbim inşallah bizleri mahcup etmez." dedi. Konuşmaların ardından, Ekrem Yüce ve diğer belediye başkanları vatandaşları selamladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE