Tever 478 oyla güven tazeledi

Ak Parti Sakarya 7. Olağan Kongresi Serdivan'daki Sakarya Spor Salonu'nda gerçekleşti.

Tever 478 oyla güven tazeledi

Ak Parti Sakarya 7. Olağan Kongresi Serdivan'daki Sakarya Spor Salonu'nda gerçekleşti. Kongrede 606 delegeden 478’i oy kullandı. Başkan Tever, 478 oyun tamamını alarak başkan seçildi.

Kongrelerde partiyi 2023 seçimlerine hazırlayacak yeni bir teşkilat yapısı inşa etmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Tever, şöyle devam etti:

"Önümüzde çok önemli bir yol haritası var. O da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 vizyonudur. Bu vizyonun hayata geçirilmesi için her bir teşkilat mensubu kardeşime çok önemli sorumluluklar düşüyor. Her birimiz bu sorumluluk bilinciyle hareket ederek 'Büyük ve Güçlü Türkiye' ideali için tüm gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz."

Tever, Sakarya ve Türkiye'ye dair hayallerinin bulunduğunu dile getirerek, "Sakarya'ya, Cumhur İttifakı'na yakışanı yapacağız. Milleti için, vatanı için, gecesini gündüzüne katan Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşlarına yakışanı yapacağız. Devlet, vatan, bayrak, millet için hep beraber tek vücut olacak ve davamızı anlatacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 16:36
YORUM EKLE