Toçoğlu; 'Sandıkları patlatacağız'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvurusu yapan Serdivan Belediye başkanı ile Serdivan İlçe Teşkilatı’nda bulundu.

Toçoğlu; 'Sandıkları patlatacağız'

Yusuf Alemdar’ın başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Osman Çelik’e sunmasının ardından, teşkilat önünde vatandaşlara hitap eden Başkan Zeki Toçoğlu, “Değerli hemşerilerim, hepiniz hoş geldiniz. Bu mekanda çok konuşmalar yaptık. Çok zaferler kutladık. İnşallah, 2014’ün 30 Mart akşamı da yine burada yeni zaferleri hep birlikte kutlayacağız. Serdivan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar’ın yeni dönem için aday adaylığı vesilesi ile beraberiz. Artık, hepimiz aday adayıyız. İnşallah, yakın bir süre içerisinde ben de başvurumu yapacağım. Biz, her zaman bir şey söyledik, “Sizin hizmetinizdeyiz” dedik. Sizin karşınıza her zaman alnımız ak olarak çıktık. Sizi mahcup etmemenin verdiği güvenle, yine karşınızdayız. İnşallah, yine beraber olacağız” diye konuştu.
Konuşmasının devamında 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Teşkilatı olarak daha fazla çalışmaları gerektiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Değerli hemşerilerim, bu seçimler Ne Yusuf Alemdar’ın ne de Zeki Toçoğlu’nun seçimleri değildir. Bu seçimler ülkemizin seçimleri, bölgemizin seçimleridir. Önümüzdeki seçimlerde daha fazla çalışmamız gerekecek. Dolayısıyla hepimize büyük görevler düşüyor. Ülkemizin önü açıldıkça, Türkiye dünyada hak ettiği yeri aldıkça, yeni yeni oyunlarla ve yeni yeni kurgularla karşılaşıyoruz. Çok yakın zamanda gördünüz. Boşluk bırakmaya gelmez. Çok daha fazla kenetlenmemiz ve çalışmamız lazım” şeklinde konuştu.
Çözümün sandıkta olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Zeki Toçoğlu, “Allah’ın izniyle bu seçimleri alacağız ama en yüksek oyla almamız gerekir. Hiçbir şeyi ihmal etmeden, tek bir oy nedir demeden gece gündüz çalışarak, sandıkta gereken dersi vermeliyiz. İnşallah, sandıkları patlatacağız. Biz demokrasiye ve milletimizin iradesine inanmış insanlarız. Çözümün sandıkta olduğuna inanan insanlarız” dedi.
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın yaptığı aday adaylığı başvurusunun hayırlı olmasını dileyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, konuşmasını şu şekilde sonlandırdı, “Düzgün çalışan, işini iyi yapan ve halkın hizmetinde olan bütün arkadaşlarımızla beraberiz, arkasındayız. Hep beraber arkalarında olacağız. Biz, gücümüzü sizlerden alıyoruz. Siz bize güç veriyorsunuz ve biz de o güçle sizlere hizmet ediyoruz. İnşallah, önümüzdeki süreçte de sizlere daha iyi hizmetler, standartları daha yüksek hizmetler getirmek için beraberce çalışacağız. Sayın Başkanımıza, Teşkilatımıza, Serdivanlılara ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Bugün ilk müracaatı kendisi yaptı. Başkanımızı yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Her zaman birlikte olalım, beraber olalım. Partimize ve başkanlarımıza sahip çıkalım. İnşallah, ilerleyen süreçte çok daha fazla gelişmiş ve iyi yerlere ulaşmış ilçelerimizle hizmetinizde olacağız” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER