'TRENDEN İNENLER ASLA BİNEMEZLER'

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın vefa buluşmasında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Trenden inenler var. Bu trenden inenler bir daha asla binemeyecektir. Cumhurbaşkanımız söylüyor” dedi

'TRENDEN İNENLER ASLA BİNEMEZLER'

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından Reisoğlu Sosyal Tesisleri’nde vefa buluşması düzenlendi. Vefa Buluşması’na AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Erol Aydın ve Aydın Tercan, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, önceki dönem ilçe başkanı Mustafa Ak, meclis üyeleri ve adayları ile kuruluştan bugüne görev alan teşkilat mensupları katıldı.
ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Programda konuşan AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Kapı, kapı, sokak sokak dolaşıyoruz, tüm vatandaşlarımızla bir aradayız, onlarla dertleşiyor, talep ve düşüncelerini, beklentilerini alıyoruz. Yeni bir sayfa açıyoruz. Bu zamana kadar taş üzerine taş koyan herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz. Tüm teşkilatımızın, dava dostlarımızın destekleri ile en yüksek oyu alarak, başarı çıtamızı yükselterek seçimlerden inşallah zaferle ayrılacağız. Yeni hizmet döneminde inşallah yönetimi emanet aldığımızda, çok ama çok çalışacak, Adapazarı’mızı daha güzel yarınlara hep birlikte hazırlayacağız” diye konuştu.
MAKAM VERİRKEN İYİ
Programda konuşan AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ise, “Hayatımın her noktasında AK Parti için ve Recep Tayyip Erdoğan'ın direktifleri doğrultusunda çok çalışacağım. Bundan sonraki yaşamımda Milletvekilliğim devam ederken de devam etmezken de Cumhurbaşkanımızın anısına ve hatırasına halel getirecek hiçbir hamlem ve adımım olmayacaktır. Makam verirken iyi ama makam vermezken yan çizmek bize yakışmaz. Yan çizenler var, makam verilmediğinde yan çizenler var, makamı beğenmeyenler var, 'benden sonrası tufan' anlayışı içerisinde hareket edenler var, bunların hiçbirisi bizi enterese etmiyor” dedi.
ONLARIN ŞANSLARI YOK
Yavuz, “Trenden inenler var. Bu trenden inenler bir daha asla binemeyecektir. Cumhurbaşkanımız söylüyor. Böyle bir zamanda AK Parti treninden inenlerin bir daha bu trene dönüp binme şansları yoktur. Biz Cumhurbaşkanımızla nereye geldiğimizin bilincindeyiz ve Cumhurbaşkanımızla ne büyük ufuklara doğru yolculuk yapacağımızın farkındayız. Ne büyük güzellikleri, ilkleri onunla birlikte yaşayacağız onu biliyoruz. Bizi bu hayallerimizle buluşturması anlamında da hayatımızın sonuna kadar kendisine dua edeceğiz. Asla ve katiyen Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırasına, onun emeğine halel getirecek bir yaklaşım içerisinde olmayacağız." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER