TURGUT BABAOĞLU: HİZMETLER DEVAM EDECEK

Yeşilyurt’ta vatandaşlarla bir araya gelen BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, belediye başkanını halkın seçeceğini belirterek, “Yapılan hizmetleri aynı şekilde devam ettireceğiz ve yarım kalan hizmetleri tamamlayacağız” dedi

TURGUT BABAOĞLU: HİZMETLER DEVAM EDECEK

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Yeşilyurt Mahallesinde vatandaşlar ile buluştu. Babaoğlu her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirterek, “Yeşilyurt büyük bir beldemizdi, maalesef daha sonra Belde olmaktan çıkarıldı. Biz Hendek Belediye Başkanı olduğumuzda, Belediyenin tabelasını buraya dikemeyiz. Yeşilyurt eski haline Belde olduğu haline çalışanıyla, makinalarıyla, ekipmanlarıyla, her şeyi ile Yeşilyurt beldeymiş gibi sizlere buradan hizmet edecek. Biz bunu 2014 yılında adayken söyledik. Buradaki insanların umutları, beklentileri var” dedi.
SAPLA SAMANI KARIŞTIRMAYIN
Kendisinin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ve milletvekilliği seçimlerinde mahalle mahalle gezerek oy istediğini belirten Babaoğlu, “Sapla samanı karıştırmayın. Bizim bu ülkeye, bu devlete, bu millete bağlılığımızı kimseye tartıştırmayız. Biz yeri geldiği zaman yine isteriz. Yine kapı kapı gezeriz. Ama siz yukardan kimsenin haberi olmadan, halkın rızası olmadan aday gösterirseniz, evet gösterebilirsiniz. Ama Belediye Başkanını bu halk seçecek. Bakalım o zaman ne diyeceksiniz. Bu halka kim hizmet ediyorsa, bugüne kadar gelmiş geçmiş, kim varsa Allah hepsinden razı olsun. Bir çakıl taşı hizmet eden kim varsa hepsinden Allah razı olsun. Belediyemizin şuana kadar yapmış olduğu yarım kalmış hizmetler var. Yapılan hizmetleri aynı şekilde devam ettireceğiz ve yarım kalan hizmetleri tamamlayacağız. Onlar bize emanet. Sizler için onları yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER