Turgut Babaoğlu resmen MHP'de! Rozetini Bahçeli taktı 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu resmen MHP'ye geçti. Babaoğlu'na rozetini bizzat Genel Başkan Devlet Bahçeli taktı 

Turgut Babaoğlu resmen MHP'de! Rozetini Bahçeli taktı 

sakaryayenihaber.com - 
Mehmet Kavis bildiriyor

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde BBP'den Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu, resmen Milliyetçi Hareket Partisi'ne geçti. 
Bugün Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Ankara'ya giden Babaoğlu MHP Genel Merkezi'nde Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. 
MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar'ın da hazır bulunduğu ziyarette Babaoğlu'nun MHP'ye geri dönme talebi kabul edildi. 
Genel Başkan Devlet Bahçeli, bizzat kendi rozetini çıkartarak Babaoğlu'nun yakasına taktı. 
Turgut Babaoğlu ile birlikte, başkan yardımcısı BBP'li Hüdaverdi Bahadır ve diğer BBP'li belediye meclis üyeleri de MHP Genel Merkezinde düzenlenen törenle MHP'ye geçti. 

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Yazı İşleri Müdürümüz Mustafa Kaya'ya yaptığı açıklamada; "Sayın Genel Başkanımız bizzat kendi rozetini taktı. Hendek'e ve Sakarya'ya hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı. 
 

İLK YENİHABER DUYURMUŞTU

Turgut Babaoğlu, geçtiğimiz yıl Kasım ayında Sakarya Yenihaber Gazetesi Haber Koordinatörü Günay Yazıcıoğlu'na verdiği röportajda "Eğer parti değiştirirsem gideceğim tek adres MHP olur" ifadelerini kullanmıştı.  

MHP Hendek İlçe Başkanlığı yapan Turgut Babaoğlu, geçtiğimiz yılki yerel seçimler öncesinde belediye başkan aday adayı olmak için görevinden istifa etmişti. Partisi MHP, AKP ile ittifak yaparak Ali Kemal Sofu'yu Belediye Başkan adayı gösterince de Büyük Birlik Partisi saflarında seçime girerek önemli bir farkla belediye başkanlığını kazanmıştı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 20:08
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hendekli
Hendekli - 7 ay Önce

Olmadı bu arkandan vurana geri dönmicek sin

Muhammed
Muhammed - 7 ay Önce

Peki bunu yaparken seni başkan seçen halka sordun mu başkan halk onları istemediği için seni seçti sende şimdi halkı hiçe sayarak kendi bildiğini yaptın yanlış yaptın

E. Karakaş
E. Karakaş - 7 ay Önce

Herkes yuvasında mutludur.. Başkanı tebrik ederim doğru karar Hak Hukuk Adalet Milliyetçi Hareket..

nayıp
nayıp - 7 ay Önce

Tam da gözümde büyütmüştüm ki minnacık olduğu görüldü...

Erkan Tatlıyüz
Erkan Tatlıyüz - 7 ay Önce

Olmadı başkan bu halk sana sahip çıktı seni kendi partin elinin tersiyle kenara itti ama Hendek halkı seni bağrına basıp seni başka partiden başkan seçti. Diğerleri gibi ..... yapmadı. Biz seni böyle sevmiştik başkan. Yazık oldu

Hakan
Hakan - 7 ay Önce

Hayırlı olsun Turgut Başkan!

İBRAHİM  SUBAŞI
İBRAHİM SUBAŞI - 7 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun inşaAllah.
Allah yar ve yardımcın olsun sn. başkan. Yuvaya dönüşünle kendi adıma mutlu oldum. İnşaAllah Hendek halkının tümü de mutlu edeceğine herkesin sevgisine mazhar olacağına inancım tamdır.

Bozkurt
Bozkurt - 7 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun başkanım bu haberi duyduğumda çok sevindim


SIRADAKİ HABER