Ulaşım ve park sorunu gündeme geldi

CHP Arifiye İlçe Başkanlığı, Millet ittifakı ortağı İYİ Parti Arifiye İlçe Başkanlığı’na bir ziyaret düzenledi. Ziyaretin, Arifiye ilçesinin sorunlarını görüşmek ve gelecek süreçte birlikteliği güçlendirmek için yapıldığı belirtildi.

Ulaşım ve park sorunu gündeme geldi

sakaryayenihaber.com –

İYİ Parti Arifiye ilçe binasında gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, kadın kolları ve Arifiye Belediye Meclis üyesi hazır bulundu.


Gerçekleşen ziyarette CHP’li heyeti, İYİ Parti Arifiye İlçe Başkanı Özcan Turgut ve yönetimi karşıladı. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çaylar içildi ve Arifiye ilçesinin ulaşım ve otopark sorunu gibi meseleler görüşüldü.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, “Siyasi partiler demokrasinin olmazsa olmazlarıdır. Bir yerde demokrasinin var olabilmesi için orada siyasi partilerin, farklı görüşlerin, farklı ses ve renklerin olması gerekir” dedi.

Gökpınar, “Arifiye ilçemize şöyle baktığınızda yelpazesinin geniş olduğunu görürsünüz. Farklı renk farklı mezhep farklı etnik köken işte tüm bunlar bizim zenginliğimizdir. Biz, demokrasinin farklı seslerle birlikte ortak aklı esas alarak başarıya ulaşacağına inanıyoruz” diye konuştu. İYİ Parti İlçe Başkanı Özcan Turgut ise ziyaret için memnuniyetini dile getirdi.

banner3
YORUM EKLE