Ümit Dikbayır İyi Partili kadınlarla buluştu 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, partisinin Adapazarı teşkilatında kadınlarla bir araya geldi 

Ümit Dikbayır İyi Partili kadınlarla buluştu 

İyi Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanlığı, partiye yeni üye olan kadınların da bulunduğu grupla toplantı düzenledi. Toplantıya; İyi Parti Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı da katıldı. 

Adapazarı İlçe Kadın Politikaları Başkanı Saliha Konuk, programla ilgili olarak; 
"Partimize olan ilginin her geçen gün arttığını büyük bir mutlulukla görüyoruz. Özellikle kadınların partiye katılımı gücümüze güç katıyor. Yaptığımız bu toplantı ile hem aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla kaynaşma, hem de yapacağımız çalışmaları hakkında konuşma fırsatı bulduk. Bizleri kırmayıp, yoğun programı içersinde toplantımıza katılan Genel Başkan Yardımcımız Ümit Dikbayır’a da teşekkür ederiz. Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz" dedi.

Yapılan toplantıda daha önce farklı partilerde siyaset yapmış kadınların olduğu ve önümüzdeki günlerde İYİ Partiye katılımların süreceği bilgisi alındı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 14:20
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
osi
osi - 4 hafta Önce

Sevgili Ümit Dikbayirin nasil siyasetci oldugunu cok merak ediyorum. Tartisma programlarindan tanidigim kadari ile bilgi kapasitesinin orta seviyenin altinda oldugunu düsünüyorum. Sakarya icin SIKINTI oldugunu düsünüyorum.

SIRADAKİ HABER