Ümit Dikbayır şehir merkezinin nabzını tuttu

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, Adapazarı'nda esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi 

Ümit Dikbayır şehir merkezinin nabzını tuttu

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Ankara’daki çalışmalarından kalan zamanda şehrimize gelerek, partinin saha çalışmalarına katılmaya devam ediyor. Son olarak Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve il yöneticileri ile birlikte esnaf ziyaretine katılan Dikbayır, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. 
Sırasıyla Çark Caddesi, Uzun Çarşı, Demokrasi meydanındaki İyi Parti karavanı ve katlı pazar yerini gezen Dikbayır’ı, yolda durduran vatandaşlar sıkıntılarını dile getirdi.

Ziyaretler hakkında açıklama yapan Dikbayır; "Genel Merkez çalışmalarımızın yanı sıra fırsat bulduğumuz her anda,şehrimize gelip, teşkilatlarımızın çalışmalarına katılıyoruz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener ile yaptığımız yurt gezileri esnasında gördüğümüz manzara ne yazık ki şehrimizde de aynı şekildedir. Esnafımız çok büyük sıkıntı içersinde olup, artık geçinemez hale gelmiştir. İnsanlar yolda bizleri çevirip, ekonomiden, işsizlikten dert yanmakta ve partimizi tek umut olarak görmektedir. Bizler de İYİ Parti’nin tüm kadroları olarak, bu zor dönemde vatandaşımızın yanında olup, onların dertlerini dinlemeyi, sesleri olmaya ve elimizden geldiğince sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Görüyoruz ki, millet gerçekten bizi çağırıyor ve ilk seçimde sandıktan iktidar olarak çıkacağız" dedi.

İyi Parti teşkilatlarının şehirde esnaf ziyaretlerine devam edeceği öğrenildi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 14:53
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Las Palmas
Las Palmas - 3 ay Önce

Sıkıntı içerisinde olan İP'sizler ve Meral Akşener dir