Uslu: Sapanca için çalışıyoruz

AKP Sapanca İlçe Olağan toplantısına katılan Belediye Başkanı İbrahim Uslu, belediye olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verirken, “Sapaca’nın geleceği için çalışıyoruz” dedi.

Uslu: Sapanca için çalışıyoruz

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu AKP Sapanca İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına katıldı. İlçe Teşkilat binasında yapılan yönetim kurulu toplantısına Başkan Uslu, İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
YOL ÇALIŞMALARI
Toplantıda belediye çalışmalarına değinen Başkan Uslu “Seyir Terası, AVM, Kurtköy Deresi Rekreasyon Alanı, Kurtköy Düğün Salonu ve Kentsel Dönüşüm projelerimizin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor, diğer yandan mahalle odaklı çalışmalarımızda Güldibi Mahallesi’nde yoğun bir çalışma programı yapıyoruz. Saray Caddesi ve buna bağlı yollar 9 ila 12 metre genişletiliyor ve yeni yollar açılıyor. Genişletilen yolların kenarları perde beton örülerek üstü panel çitle çevriliyor” dedi.
ASFALT ÇALIŞMASI
Okul çevrelerinde yapılan çalışmalara da değinen Uslu, “Sinan Göksun Okulu’nda çevre ve zemin düzenlemesini yaptık. Okulun karşısındaki meydanda yeni çocuk oyun grupları kurduk. Asfalt programlarının ilk 3 etabında yaklaşık 30 bin ton asfalt attık. Ekim ayının sonuna kadarda 2 etap daha asfalt atacağız. Güldibi Mahallesi’ndeki çalışmalarımızdan sonra diğer mahallelerimizde çevre düzenleme çalışmaları yapacağız. Biz Sapanca’nın geleceği için çalışıyoruz ve sözümüzde duruyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER