'ÜZERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞIYORLAR'

Beşköprüspor’u ziyaret eden Başkan Adayı Kazan, seçimlerde yapılmayan hizmetlerin üzerinin örtülmeye çalışıldığını belirterek, “Serdivan'da yapılan işlerden memnun musunuz, değil misiniz buna karar vereceksiniz” dedi

'ÜZERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞIYORLAR'

Millet İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, Beşköprüspor’u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Adayı Kazan kimseyle yarışmadığını belirterek, “Günümüz siyasetinde yarış içine girenlerin çoğu zaman hiçte ahlaki olmayan bir hal ve tavır içine girdiklerini, çok rahat iftira attıklarını, o yarışı kazanmak için çelme taktıklarını biliyoruz. Ben klasik bir siyasetçi değilim dostlarım. Ben yarışmıyorum. Ben size bir tercih sunuyorum.  Bu tercih adaletin, hakkaniyetin, vicdanın kapısını açacak. Gençlerimize iş, ailelerimize aş olacak” dedi.
HERKESİN YANINDA OLDUM
Belediye seçimlerinde yapılmayan hizmetlerin üzerinin örtülmeye çalışıldığını ifade eden Zafer Kazan, “Yapılmayan hizmetlerin üzerini örtmeye çalışıyorlar. Serdivan'a bir Belediye Başkanı seçiyoruz. Bu güne kadar Serdivan'da yapılan işlerden memnun musunuz, değil misiniz buna karar vereceksiniz. Ortada bir hizmet sorunu var ve mesele de budur” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER