‘Vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz’

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AKP Erenler İlçe Teşkilatı’nın 60’ıncı Danışma Meclisi toplantısına katıldı

‘Vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz’

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AKP Erenler İlçe Teşkilatı’nın 60’ıncı Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Teşkilat binasında yapılan danışma meclisi AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever’in konuşmalarıyla başladı. Partililere seslenen Başkan Kılıç, ağırlıklı olarak yürüttükleri çalışmaların seçimden önce kendilerine iletilen sorunlar olduğunu ifade ederek, çalışmaların hız kazandığını belirtti. Başkan Kılıç, “En sorunlu olan sokaklardan başlayarak kilitli parke çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun haricinde kırsal mahallerimizde de tarla yollarında hummalı bir çalışma var” dedi.
ERAKOM AKTİFLEŞTİ
Kılıç, “Belediye binamızda bulunan fakat aktif olmayan Erenler Aile Koruma Merkezi’ni (ERAKOM) sosyoloğumuz ile aktif hale getirerek halkımızın hizmetine kazandırdık. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz de bir çalışma başlattı. Bebekleri doğan ailelerimizi ziyaret ederek hem tebrik ediyoruz, hem de kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz. Biz seçim öncesinde bir ifade kullanmıştık, gönül belediyeciliği bizim partimizin seçim sloganı değil misyonudur diye. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı. 


ALTYAPI HAZIRLIKLARI
Başkan Kılıç, “Seçim öncesinde verdiğimiz her sözü kısa süre de yerine getireceğiz. Ekip olarak projelerin alt yapı hazırlıklarını sürdürüyoruz. Hepimizin ortak bir amacı var, Erenler’imizi daha yaşanılabilir, gözde bir ilçe haline getirmek. Allah’ın izniyle biz bunu başaracağız, omuzlarımızda yük var, bizi destekleyen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz ile de ortak çalışmalarımız sürüyor, sık sık bürokratlarımız ile bir araya gelerek hayata geçirmek istediğimiz çalışmaların alt yapısını hazırlıyoruz. Hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden hep birlikte ilçemizde en güzel çalışmalara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. 

‘KAPIMIZ AÇIK’
Kılıç, “Ben buradan ilçe sakinlerimize de gönülden teşekkür ettiğimi de belirmek istiyorum. Sağ olsun bizleri belediyede ya da gittiğimiz mahallelerimizde, programlarda yalnız bırakmıyorlar. Bizim her zaman ifade ettiğimiz gibi gelene kapımız gelmeyene gönlümüz açık. Kimisi evinden kalkıp geliyor, kimisi işini bırakıyor halimizi hatırımızı sormaya geliyor, kimi vatandaşımızın bir sorunu oluyor onu iletmeye geliyor. Gerçekten her birine ayrı ayrı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. 

BİREBİR İLGİ
Kılıç, “Müdürlerimiz ile yaptığımız her toplantıda net bir şekilde ifade ediyorum; belediye binamıza gelen her vatandaşımız ile personellerimiz birebir ilgilenecek, konu bizimle ilgili değilse bile gerekli yerlere yönlendirilerek yardım edilecek” dedi. Başkan Kılıç’ın konuşmalarının ardından danışma meclisi vatandaşlar tarafından partililere iletilen sorun ve taleplerin değerlendirilmesi ile son buldu.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 12:21
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER