YAVUZ: BENİM BÖYLE BİR CÜMLEM YOK

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz sosyal medya eleştirilerine yine sosyal medya üzerinden cevap verdi

YAVUZ: BENİM BÖYLE BİR CÜMLEM YOK

31 Mart seçimleri sonrasında Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden olan, AKP’nin Seçim İşleri’nden Sorumlu Genel Yardımcısı  ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından açıklama yaparak, sosyal medyada çokça konuşulan “Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik”  sözlerinin kendisine ait olmadığını bildirdi. 
AKP’nin İstanbul’daki seçimleri kaybedince arka arkaya yapılan itiraz açıklamalarını çoğunlukla Ali İhsan Yavuz yaptı. Yavuz açıklamasında, “Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik” şeklinde ifadeleri olmadığını söyleyerek, “Değerli Fatih Portakal ve CHP'li yöneticiler başta olmak üzere bazı kişiler, bana atfedilen ‘Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik’ şeklindeki ifadeyi dillerine doladılar. Oysa böyle bir cümlem yok” dedi.
Yavuz “böyle bir cümlem yok” dediği ifadelerin altında, çok eleştiri konusu olan o konuşmanın yer aldığı videoyu da paylaştı.
İşte Yavuz’un konuyla ilgili paylaşımları:

Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik" şeklinde ifadem olmamasına rağmen bunu neden dillerine doladılar acaba? Böyle bir kurgudan bile medet umulduğu için olabilir mi? Benim için mahzuru yok ama acziyetin bu kadarı da gerçekten üzüntü verici.
Değerli Fatih Portakal ve CHP'li yöneticiler başta olmak üzere bazı kişiler, bana atfedilen "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik" şeklindeki ifadeyi dillerine doladılar. Oysa böyle bir cümlem yok. İşte videosu:

Paylaştığı video

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22